Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Soap McTavish iz bek, ali ovog puta kao tvoj nadredjeni [:D]

Prvi nivo demonstriran na E3 pres konferenciji. xbox verzije pucachina sisaju dwarfovske kite.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/8077369.stm

a evo i trejler napravljen za tu priliku, izgleda da cemo sem SAS operativca Roacha voditi i nekog brazilskog chamugu koji je krtica u favelama

http://www.gamespot.com/xbox360/action/cal...-reveal-trailer

Link to comment
Share on other sites

i josh jednom - nadam se da ce mp u ovom chudu biti dobar ko u petici a ne bulja ko u chetvorci (igram cod svaki ponedeljak u lanu vishe od lapo godine - ne smarajte sa brisanjem)

Lol, that's a good one, Bob.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

prevelike mape, sve sivo itd.

u petici su sjebani rajflovi i dosta se vishe svodi na close combat, shto zbog mapa shto zbog malopre navedenog.

verovatno je za mindless internet krljanje chetvorka bolja, ali lan 10v10 ne mozhe da prismrdi petici

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome što je COD4 izvrstan i za majndles krljanje i za taktičko napucavanje ako imaš dobru ekipu koja zna šta radi. SND, Sabotage, HQ i Domination izuvaju kako su dobro urađeni ako se igraju na pravilan način, za sve ostalo TDM i Free for all su i više nego dovoljno. Plus fantastične mape (nijednom mi se nije desilo da sam pomislio "jao, ne ova sranje mapa, šit", svaka je baždarena za određen način borbe (close combat, medium range, sniper fight) ili međusobne kombinacije, pa zajebancije sa clayovima, četiri vrste granata, C4, pa Uav, pa airstrike, pa heli...Gomiletina taktičkih opcija ako znaš šta radiš i ako nisi u fazonu da samo jednom uzmeš nešto da isprobaš i kao, "fino, to je znači to...". A da i ne pominjem perkove, koliko kombinacija da kastimizuješ lika prema sopstvenim afinitetima. Igram mp intentzivno od januara prošle godine, isprobao sam i nagledao se svega i svačega (scena kad ti rpg proleti santimetar od lica :))))), i još me drži istim intezitetom kao i prvog dana, i igram svakodnevno i po pravilu kad sednem nema "ma samo pola sata", to se obavezno produži u sesije od 3-5 sati, već se brinem za sebe pomalo :(((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pričali smo na msn-u pola sata kako se cod igra pametno i onda dođeš ovde i napišeš da je četvorka za retarde. ako to nije jebeni trol ne znam šta jeste.

Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome što je COD4 izvrstan i za majndles krljanje i za taktičko napucavanje ako imaš dobru ekipu koja zna šta radi. SND, Sabotage, HQ i Domination izuvaju kako su dobro urađeni ako se igraju na pravilan način, za sve ostalo TDM i Free for all su i više nego dovoljno. Plus fantastične mape (nijednom mi se nije desilo da sam pomislio "jao, ne ova sranje mapa, šit", svaka je baždarena za određen način borbe (close combat, medium range, sniper fight) ili međusobne kombinacije, pa zajebancije sa clayovima, četiri vrste granata, C4, pa Uav, pa airstrike, pa heli...Gomiletina taktičkih opcija ako znaš šta radiš i ako nisi u fazonu da samo jednom uzmeš nešto da isprobaš i kao, "fino, to je znači to...". A da i ne pominjem perkove, koliko kombinacija da kastimizuješ lika prema sopstvenim afinitetima. Igram mp intentzivno od januara prošle godine, isprobao sam i nagledao se svega i svačega (scena kad ti rpg proleti santimetar od lica :))))), i još me drži istim intezitetom kao i prvog dana, i igram svakodnevno i po pravilu kad sednem nema "ma samo pola sata", to se obavezno produži u sesije od 3-5 sati, već se brinem za sebe pomalo :(((

to sve isto imash u cod5 samo nisu prevelike mape i nisu svi isti

@ivan prichali smo o tome shta volimo u svojim igrama, ali ja ne mogu da verujem da za cod4 mozhe da se okupi dovoljno velika ekipa koja ce u lanu organizovano da igra, a na netu je to uvek problem osim ako imash teamspeak tako da mozhe biti mudro i zanimljivo ali su male shanse da se sklope uslovi za to. to je kao da kazhem da je battlefield bolji od coda jer matori znash kako je super kada igraju ekipe 30v30 i kad se zna shta svako radi! iju kakve taktike brate

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

6vs6? gde skupiti toliko dovoljno inteligentnih ljudi da cod4 uchine toliko dobrim? to gotovo nije moguce, u tome je problem ako mene pitas :)

nemam pojma uzivao sam i u 4 i u 5 jer su totalno razlicite igre u mp-u i svaka ima svoj fazon

jbmti konstrukciju mog posta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to je kao da si formirao mišljenje o albumu na osnovu omota za cd

dao sam ti sad analogiju iz tvog sveta, kapiraš gari?

ne, nego je to kao da sam preslushao 8 od 10 pesama sa dva albuma i rekao da je jedan bolji jer je bilo vishe dobrih pesama na jednom

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...