Jump to content

Šta ste radili...


Recommended Posts

Bio sam na chatu na telnetu sezama, i pratio desavanja iz raznoraznih gradova, gledao TV i secam se da sam pio belu kafu. Nikog nije bilo kod kutje jer je Cale vozio tetku na autobus (posto je avion prebacen iz BGD-a u Budimpeshtu). Na ulici su se vec bili skupljali ljudi, posle sam i ja izasao na ulicu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne secam se sta sam konkretno u tom trenutku radio kad je pocelo bombardovanje :( imao sam 9-10 godina tad

ali se secam da sam bio u selu tokom bombardovanja i dobio gadno trovanje posle 2-3 dana od bagrema (da da :() i onda me vishe nije bilo briga sto bombarduju, vec da ne ostavim dupe u noshi

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

sedeo u kaficu posle shkole,pio kafu ili pivo,jebem li ga

ne mogu sad' da se setim dal' smo imali casove 24. ili smo se samo pojavili

secam se da sam se u busu malo zentao shta ce biti aka dal' ce neshto da mi padne na glavu

ali shto kaze f4tso,proziveo sam lepo tih 2,5 meseca,jedino je bila frka za pljuge =)

cak je u toku bombardovanja pao i prvi sex,tako da smo se raspali za tih 78 dana [:D] putovao sam 15km svaki dan da se vidimo.kako prestade bombardovanje,nestade i strast [V][:D]

uglavnom,meni bilo ultra kul,uopshte nisam o tome razmishljao onako kako razmishljam sada...

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Bio sam u kuci kod caleta i igrao Golden Eye :)

Prvo sam cuo jezivu detonaciju i sve komsije su rekle da je neki kotao explodirao medjutim tu je bila i druga explozija i onda sirena ...

Naravno da su svi otisli u skloniste prvu noc , ali vec posle nedelju dana svi su se navikli i onda je sve bilo skoro pa kao po starom :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Au jebote, ja mislio samo sam ja gledao Esmeraldu... Ono kao, 20 casova i krece ona gej spica sa sve muzikom i u istom trenutku i sirene. Bilo 'do jaja', kao nisam ni bio svestan dabome, svaki dan neki rostilj na terasi drmr.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Šta ste radili u trenutku kad vas je "uhvatila" prva sirena?

Ja se sećam da sam igrao kampanju u Starcraftu, keva i sestra su gledale ja mislim Esmeraldu na Pinku, za ostale ne znam.

био сам код куће.

а Старкрафт ми је био мега гига забава. сећам се кад су ми се, као Зергу, први пут појавили керијери. једва сам чекао да дођем до њих.

:))))))

још сам играо баскет и гледао филмове по целу ноћ

пијанчили смо... уживали смо, нашли смо начина да потиснемо страх и опасност.

после месец дана сам се самоизоловао (хахахаха), преселио код покојних бабе и деде и почео да спремам испите...

међутим, како године пролазе, чини ми се да ми то бомбардовање све теже и теже пада. више се не сећам тог мог опуштеног зајебавања тих месец дана, сад ме стресу сирене или снимци Београда у пламену и мртвих цивила по Србији...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dosao cale sa aerodroma Batajnica (radio je tamo 25 godina) i ono u fazonu seo u sobu i rekao :

"Sine ja cu sutra i narednih dana do kraja bombardovanja ici na posao.Ako se ne vratim cuvaj sestru i mamu".I izasao je iz sobe.Gledao sam pola sata za njim dok se tresla cela zgrada.Posle je dosao opet u sobu i dao mi pistolj :).Mojoj sreci nije bilo kraja,klinac od 13 godina nosio pistolj celo bombardovanje :D

Zaplenio mi ga je posle :(

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

To vece trebalo sa drugarom da gledam film u bioskopu Studenjaka, projekcija od 20h, u 20.05 krece sirena, isterase nas iz bioskopa.

Dalje produzili u podrum pica u kraju gde smo se olesili sa lokalnim matorcima, uz pricu i pljuvanje Slobe.

Onda izasli odatle oko 23h, kraj prazan, sva svetla pogasena, i ulicna rasveta i po stanovima, ni jedno jedino svetlo nije bilo upaljeno, mi idemo pijani po kraju i pevamo "Na banderi na sred Terazija, visi Sloba kuka milicija"...

Jbt, kol`ko smo se odvalili tad od crnog vina

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Dosli Sarma, njegova tadasnja i ja kod mene na gajbu. Pocinju sirene, a ja palim komp i upadam u onaj fazon da cujem i da ne verujem da cujem. Ulecem u dnevnu sobu kazem mojima pocelo je sranje, a keva i cale gledaju 3k *usranu esmeraldu* i gledaju me kao idiota. "Ma daj, nisi ti to dobro cuo, pa javili bi nesto. Hoces da popijes bensedin da se smiris?" (Jer sam ja jel'te podilkanisao sto me prave ludim). Ustaje cale i krece sa mnom u sobu da vidi, tj. cuje sta sam ja cuo i samo sto je usao pocinje uvodna muzika windows-a i posto je on inace imao slab sluh nije cuo sirene. Nisu mi verovali dok nisu prekinuli seriju i objavili ratno stanje.

Sutradan je keva stavila pored ulaznih vrata dve flase sa sodom bikarbonom i vodom i platnene maramice u slucaju bojnih otrova.. poludela zena :)

I tako je meni bilo koliko toliko fino dok nisu spicili toplanu u 70tom i ja sam zavrsio do 15. maja 1999. na Zabljaku u svojoj kuci. Uzas, toliko mi je bilo dosadno da sam resio celu zbirku iz matematike za 4tu godinu... (kao sto se vidi iz prilozenog i ja sam bio lud). A tog famoznog 15tog maja sam krenuo kuci (zbog mature) i zamalo poginuo i tako.. Sve u svemu, ocekivano :)

Link to comment
Share on other sites

jbt i ja se setjam tachno kako je bilo :) pikao sam kod komshije CM99 na kompu i taman stigli negde do kraja sezone, ono krljachina totalna on prvi u seriji, ja u 1/4 l.s. kad uletje keva kao "brzo, brzo, ajde". sishao sam samo to prvo veche u sklonishte jel su svi bash bili izdramili, znachi ono cela zgrada je vrishtala .. posle sam silazio samo uveche da sabijem gajbu piva sa lokalnim blejachima i nekim likom koji je objashnjavao metalicu na gitari :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

haha, to je taj fazon bio, prvu noc su svi smrdeli u jebenom sklonistu, posle smo se vec penjali po krovovima da gledamo vatromet, cirkamo i duvamo :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bombardovanje je procelo koji mesec posle 3 operacije na ledjima...lezao sam u bolnici u Pancevu, kad su dosli matorci po mene i kao kupi prnje, vodimo te kuci...:) Bio sam srecan sto izlazim sa hirurgije, ali opet sam svaki dan morao da se cimam na previjanja i preglede do kraja bobmardovanja....Nije mi bilo bas previse interesantno...:(

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Secam se kao da je juche bilo - sedim za kompom, chitam neshto na netu, u pozadini "chavrlja" televizor. Obichno ne obracam paznju na TV, ali se secam da sam samo u jednom momentu chuo da su rekli da je krenulo bombardovanje i bilo je WTF?!? A onda su krenule udaljene eksplozije... Prvi put u zivotu mi je bila takva frka kao tada - nisam sluzio vojsku, pomislio sam prvo da ce da bude opshta mobilizacija. Spakovao sam stvari i zapalio kod shvece, gde sam sedeo nedelju dana u kompaniji 3 zene i 2 kucheta, to je bilo gore od vojske [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A stvarno, ta politika, tad je uopste nisam pratio. Samo znam da sam cuo na radiju da je valjda Momir Bulatovic objavio predratno stanje ili kako god da se to zove, i da mi se keva javila sa posla i rekla da ne idem taj dan u shkolu, i ja nisam ni otishao.

Ovi sto su isli u skolu rekoshe da su ceo dan ulicama isla vojna vozila i prebacivala se ko zna gde, a da je profanka iz srpskog dala neku pesmu da se nauci, a "ovi sto nisu dosli danas u skolu" (posto nije doslo 3/4 skole) moraju da nauce 3 pesme" ili tako nesto :))

I secam se da sam kasnije uveche na Studiju B gledao kako intervjuishu muchene vozace GSP-a a imali su i onaj improvizovani 2x2m studio u nekoj rupi :)

Link to comment
Share on other sites

Pili tequilu i pusili neke smesne cigare nas par u Kotoru (prijatelji iz NSa dosli na odmor i otisli posle nekog vremena da bi makar stigli dok ima "zivih mostova u NSu), lezeci na manjem molu, buljeci u nebo.

Kasnije sam zapalio i presao nekih 1500 km po Srbiji i manje po CG u toku bombardovanja i promasili me bombama za malo, nekad vremenski, nekad daljinski. Sta da se radi, Bog cuva budale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...