Jump to content

EXIT 2009


Recommended Posts

  • Replies 890
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako odem ici cu na jedan dan samo, nema se kesha...posle tvrdjave na bus i pravac gajba.

Danas me zove ortak iz NSa, kaze da neki njegov ortak daje gajbu za 6 ljudi za 150 jura po danu.(blizu mosta) Neka hvala torimax :) verovatno nisam u toku, kako se krece btw?

Link to comment
Share on other sites

Da, recite kakve su cene smestaja?

3-4 osobe...

20eur po danu po osobi.... bar ono sto sam ja nasao... al je odmah kod djave gajba... ipak, odustali smo, svi su prodali [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Evo nesto zanimljivo sto je sestra primila, mozda je neko kreativan pa osvoju kovu, ja nisam :/

Dragi prijatelji,

Povodom rođendana sajta 21dan.com, organizovali smo specijalni nagradni konkurs za originalne video klipove snimljene mobilnim telefonom na temu „MISLIM KAD VOLIM”.

Potrebno je da pošaljete bar jedan video klip u trajanju do 2 minuta i veličine fajla do 2 megabajta na mail volim@21dan.com i dobićete poklon. Najboljih deset radova očekuju paketi karata za Exit, a pobednika očekuje posebno iznenađenje.

Konkurs će biti otvoren do 25. juna, a svi pristigli radovi biće postavljeni na veb sajtu www.21dan.com.

Žiri sastavljen od lekara Udruženja, novinara i promotera kampanje, odabraće najboljih 10 radova i uručiti nagrade na izložbi najboljih radova krajem juna u beogradskoj galeriji Ozon.

Budite kreativni i bezbedno planirajte svoju budućnost!

Srdačno,

Tim sajta 21dan

Ahahahha KOMA 13. snimak ahahha idiot

http://www.21dan.com/konkursi/mislim_kad_volim.jsp

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...