Jump to content

79. ženevski salon automobila


dovlagsi

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mojeeee ochiiiii!!!!!!!!

meni je ovo nesto najruznije sto sam video duze vreme. Napred kombinacija grila krajslera 300c i svetala BMW serija 5,a pozadi svetla Alfe GT...

zivo sranje

A šta si ti neka riba, pa ti je bitan da je lep i fensi? Aston Martin je Aston Martin i zna se kakvi ljudi to voze.

previshe gledash Dzems Bonda. Astona voze i narko bosovi a jedan poseduje i Paris Hilton

inache motor je astonov klasichni v12, a shasija, ogibljenje itd je preuzeto sa Mercedesa GL

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa to je kul, videli smo Svarcenegera ono kao uzivo :)

Infiniti Essence - hibridni sporstki automobil, 3,7 V6 + elektromotor = 600 KS total

DSC_0192.jpg

Carlsson Aigner CK65 - V12 biturbo 705 KS 464.100 evra

DSC_0275.jpg

novi Chevrolet Spark

DSC_0281.jpg

Mitsubishi MiEV SPORT Concept - elektromobil od 60 kW i 230 Nm obrtnog momenta, nista ruznije u zivotu ne videsmo!

DSC_0296.jpg

Alpina B7

DSC_0543.jpg

Aston Martin One-77 - potpuno isti utisak ostavlja kao Ferrari F599

DSC_0680.jpg

Peugeot 308 CC - nije bas dobar uzivo k'o na onim prvim slikama, ali je svakako bolji od 307 CC i to dosta

DSC_0615.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pazi kako izgleda autoDSC_0684.jpg

Kad bih ja lično imao toliko para,ne bih ga kupio u životu,strahovito je ružan.

Pritom ne zameram ti ja ništa zato što je to stvar ukusa, ali ovo "strahovito je ružan" zvuči kao da je neka mala razmažena klinka rekla. Na šta sam ti ja rekao da ga kao ne bi posedovao.

A mi govorimo o jednom Aston Martinu koji koliko god da bude ružan zna se njegov kvalitet.

Pritom meni lično svi AM automobili su manje-više ružnjikavi, ali daleko od toga da ga ne bi kupio kad bi imao para. :)

Jer meni lično nije bitno samo da li je auto lep kada bih krenuo u kupovinu. Ima tu brdo faktora koje on mora da ispuni, ali daleko od toga da sad ako mi nije baš toliko lep da ga ne bih pazario.

Ovaj auto vrlo lepo izgleda i sigurno je radio ceo tim stručnjaka na njegovom dizajnu, da bi ti tek tako lupio. Mislim isuviše su ti površni komentari...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne čitam ja površno nego si sam sebi kontradiktoran.

Ja kažem da je onaj AM ružan,ti mi kažeš "pa nisi žena da ti je bitno da auto bude lep i fensi" i onda na sledećoj strani komentarišeš kako ti se sviđa micubiši.

Šta ti se tačno sviđa na tom Micubišiju ako nije izgled,koji nije bitan?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...