Jump to content

79. ženevski salon automobila


dovlagsi

Recommended Posts

Speed Industry ekipa, to jest Milanče, Nidža i moja malenkost će i ove godine biti uživo prisutni na ženevskom salonu automobila, 79. po redu!

Stoga u okviru ovog topika očekujte ekskluzivan materijal u vidu fotografija i video-materijala iz PalExpo hala u Ženevi.

Sve ovo uz mini-izveštaje možete naći i na Speed Industry FACEBOOK stranici, a ako niste do sada tamo kliknuli na "Become A Fan" - brzo to uradite!!! :)

Aj pa odosmo mi lagano, a sve ovo navedeno očekujte pre nego što se salon zvanično otvori za posetioce, jer ćemo mi tamo biti koji dan ranije, na press-danima.

affiche_en.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo prvih slika, jos su vruce pa ko veli - da se ne o'lade! ;)

Bentley Continental Supersports - V12 630 KS biofuel

DSC_0103.jpg

DSC_0140.jpg

Skoda Yeti SUV

DSC_0119.jpg

DSC_0120.jpg

Surprise - Volkswagen Polo!

DSC_0123.jpg

DSC_0124.jpg

Audi TT-RS

DSC_0160.jpg

Audi S5 Cabrio

DSC_0162.jpg

Hyundai i20 3-door

DSC_0200.jpg

joj, koliko nam se samo spava... :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

X-Bow, to je odavno napravio KTM, bio je na sajmu i pre dve godine, a Dovla je čak pisao i neki review.

Yeti je inače meni skroz smešan i ružan, a zanimljivo je da je Jetija kao temu imao i novi Mini Kabrio. Ne mogu da verujem da nisu znali ko će šta da predstavi :)

Meni je inače simpa ispao novi ovaj Smart na baterije kojeg je Brabus sredio pa može da se čuje kao da ima "pravi" motor. A od ozbiljnih automobila ne mogu da se setim iskreno da sam video bilo šta što je premijera, a da nije "ekološki" auto koji je samim tim prilično "čudnog" dizajna.

Sedeo sam Tata Nanou za Evropu, kažu da će biti ipak oko 4000-5000 a za to ima mnogo boljih stvari.

Glavni hit su inače kinezi koji dođu do automobila, premere ga na sve strane, zapišu dimenzije, pogledaju materijale, sve živo, i onda će posle da naprave istu takvu kopiju :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...