Jump to content

79. ženevski salon automobila


dovlagsi

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mitsu mi nije toliko ruzhan, mada deluje kao nesretna kombinacija BMW izete i nove bube....

Pritom meni lično svi AM automobili su manje-više ružnjikavi, ali daleko od toga da ga ne bi kupio kad bi imao para. :)

a zasto bi ga kupio onda, ako ti je ruznjikav? Sigurno ne zbog motora, jer v12 iz Astona i v12 iz ferarija su potpuno "isti" posto nikada nece da se iskoriste ni do 30%svojih mogucnosti. isto vazhi i za lambo, kunigzeg, itd... 99,9% super automobila sluzi da se provozaju francuskom rivijerom pri maks brzini od od 120 na sat ili mnogo sporije i zato je kod superautomobila najvazniji eksterijer i enterijer...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

U got the point there but... Kad sam rekao "ružnjikavi" nisam mislio da su sad "omfg sranje ne bih ušao u taj auto, niti kupio da imam te pare". Pritom sam hteo da istaknem činjenicu da valjda kad kupuješ auto, ne gledaš samo da li je lep ili ne, osim ako nisi površan ili si neki razmaženko pa ti se može. AM je stil, staž, ukus, tradicija, sportski i elegantan sa vrhunski izrađenim enterijerom, drugačiji. To su samo neki od razloga zašto bih ga kupio. :)

Od većine koje sam video sviđaju mi se tipa dva-tri samo (od kojih je jedan ovaj SUV).

Btw ovaj bih vozio po francuskoj rivijeri. :)

800px-Aston_Martin_DB_AR1.jpg

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

meni je skoro najbitnije kako auto izgleda :D bas me briga da li ce od 0-100 da mi stize za 15 sekundi ili 20 :D al dobro jbg sad :D opet posto se nema para morao bih da gledam potrosnju goriva vidis :D i da bude dizelas :D i da je udoban :D al svejedno :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate vudumane, prichash o nekoj tradiciji aston martina i onda kazhesh kako ti se svidja ovaj SUV :/

vantage i db9 su mi vrhunac auto dizajna, najlepshi automobili koje sam ikad video i samim tim 177 mi nije tako spektakularan. poredjenje koje mi prvo pada na pamet jeste da izgleda kao jako lep pas meshanac. kabriolet verzije astona mi se nikad nisu dopadale, prosto remete tu perfektnu liniju koju ima i 177 a koja se provlachi kroz sve kupee pa samim tim to vishe nije isti dizajn :/

Link to comment
Share on other sites

Hyundai ixonic - nista spec, mada najavljuje buduci Hyundai-jev terenac koji ce zameniti aktuelni Tucson, sto je svakako pohvalno! :)

DSC_0203.jpg

Maserati Quattroporte Sport GT S - "kvatrokurco" © Nikola

da podsetimo - moj automobil kada bih imao dovoljno novca

4,7 V8 430 KS najbrutalniji zvuk na svetu i marsu

DSC_0109.jpg

DSC_0114.jpg

Maserati GranTurismo Sport GT S

isto sto i gore za kvatrokurco, ali sa malo manje mesta i vise vizuelnog identiteta

DSC_0240.jpg

Abarth Grande Punto SS

1,4 16v turbo 180 KS 7,5 sek./100km/h 215 km/h

DSC_0223.jpg

Novi Lexus RX

ima unutra operativni sistem sa specificnim misem

hibrid, 300 konja, ispod 10 lit./100km

DSC_0375.jpg

Dacia Duster SUV Concept

ja se ovom prilikom izvinjavam Mitsubishi-ju sto sam njihov MiEV SPORT AIR nazvao najruznijim predmetom koji sam ikada video

ovo je to

DSC_0387.jpg

DSC_0384.jpg

BRABUS Bullit

bazirano na Mercedesovoj C-klasi

6,3 V12 bi-turbo 730 KS 366 km/h 3,9 sek. do 100 km/h 10,4 sek. do 200 km/h 24,5 sek. do 300 km/h 348.000 evra!!

dodirnuli smo mu motor

DSC_0388.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...