Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napio se i finoo mi je. Laku noc :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Jebote zaredjao sam ova dva dana po nekim izlascima,zurkama (slike ovih dana),jebadama...Moram malo da se iskuliram,em sto mi kesa ponestaje em sto sam totalno poremecen sa obavezama... Jebo ti sve to...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Jao, jao nisam izash'o vecheras da kaljam svoje telo alkoholom,drogom i cigaretama, nego sam dizao tegove i slushao ziku,a sad jedem plazu i mleko i probiram filmove da gledam, reci mi Vudi jesam li tr00 ili nisam?

Krupan ili sitan pesak? ;)

@topic

Mrzim nedelju i ponedeljak...

Link to comment
Share on other sites

dobio pozivnicu za neku svadbu pocetkom juna.Ovog puta necu morati da se provucem bez kupovine nekog odela,kravate sto je ok, ali mi se ne daju pare na cipele koje nikada vishe necu nositi jer zaista ne mogu da svoje noge podvrgnem takvoj torturi...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za svoju svadbu kupio cipele koje nisu sljajstece simike, nego cipelajke najudobnije sto sam obukao u zivotu, slucajno ih nasao.

Tako da do jaja, usralo me svetski. Mogu i stalno da se nose nisu onako sramotno sljajstece sa onim jebenim siljcima i prosivima.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal sam toliko ispao iz toka, al da li njima zaista ništa ne znači što svi živi koji gledaju to njihovo sranje (mislim na ceo festival) prevrću očima od količine jada i gluposti, ili prosto gledaju da operu neke pare i ispadnu kul pred manjim brojem poznanika, kao jea pojavio sam se na beoviziji, tooo mačori, ne razumem šta se dešava. Sve to je potpuno opposite of cool, zašto uživaju da se valjaju u blatu, zašto ne naprave nešto gledljivo i slušljivo? :C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...