Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako naduvanim retardima da objasnim da ne treba da se deru k'o konji jer je 3h ujutru, a da to ne uradim pesnicama?!!? ;\

Puškom. Ili ako ne voliš miris baruta, onda je i bejzbol palica jednostavno rešenje.

I obavezno fantomka na glavu.

Link to comment
Share on other sites

A sad ti nedostaje a? A kad te je "smarala" i kad si gledao da je otkačiš, onda ti nije bila dobra? Jao jebem li vam decu. (figurativno)

Kad je to bilo? :D

To sam rekao za sadašnju, ali ne da me smara nego da mi je veza nekako "bez varnica". Ali kapiram da je to više problem u meni nego u njoj. Sve sam u fazonu da me boli paja i da me prevari i da me otkači itd. :]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

fak, ceo dan blejim na lapu za touchpadom, otpade mi ruka prokleta. jos sat vremena, argh!!!!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Koja je kiša bila sinoć na putu od Bazela za Hanover, da ne verujete. A ludi nemci, svi voze 160 iako se ne vidi nishta ispred tebe. Mada, dobar je autoput, jednostavno ne poskakuje auto niti leti "levo-desno".

Javiše mi da je u Beogradu super vreme, 20 stepeni, pa osim ako ne ide na drugu stranu, očekujte sutra i prekosutra velike kiše.

Link to comment
Share on other sites

volim kad covek zna sta je prioritet i ne podleze jeftinim animalnim instinktima, vec ceni intelektualnu evoluciju uz dobru knjigu..

pardon, strip.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel to ona shto ima dobru sisu, shto si kachio na slike forumasha ? :D

Nego, danas sam trebao da jebem al nisam hteo da uflekam trendzu pa sad idem da cirkam pivo u kafanu !

Kačio sam obe. :) I obe imaju dobru sisu xD

Nego kad već spomenu kafanu, sestra me je zvala večeras da idem sa njenim kolegama iz trećeg opštinskog suda u neku kafanu kod Vuka. Kao da pijemo i da jedemo nešto. E sad ja sam baš nešto raspoložen da se malo napijem večeras ali ne znam sad da li bih smeo, kao da je ne brukam pred kolegama :D

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

volim kad covek zna sta je prioritet i ne podleze jeftinim animalnim instinktima, vec ceni intelektualnu evoluciju uz dobru knjigu..

pardon, strip.

Znao sam da tje rur da me razume ! \o/

Kačio sam obe. :) I obe imaju dobru sisu xD

Na bezenu ona riba.

Link to comment
Share on other sites

volim kad covek zna sta je prioritet i ne podleze jeftinim animalnim instinktima, vec ceni intelektualnu evoluciju uz dobru knjigu..

pardon, strip.

Vidis, to je moj problem, nisam dovoljno daleko odmakao u evoluciji....

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...