Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slusam novi rojksopp i pravim neki 3d model. Uzeo sam dve nedelje redovnog odsustva iz civilne koje moram da provedem u radu, ali barem radim ono sto volim pa mi nije ni tesko

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao da vam napišem kako je dobro sinoć bilo na svirci. "Lost Propelleros" i "The Socks" su do jaja odsvirali. Bilo je dosta reggae-a i tako te muzikice. :)

Bio sam sa sestrom i sa devojčicom i tako smo džuskali i njihali se. Malo sam se napiJo ali sve je bilo ok u suštini. Brdo nekih stranaca je bilo sinoć tamo i brdo žena. Ispali su malo smradovi ovi iz kluba, napisali su kao "za žene ulaz besplatan" i onda kad su videli da će biti ljudi, onda kao karta 250 kinti lol.

Inače sutra treba da odem na neki razgovor za posao, pa ćemo videti šta će biti. :]

Odoh sad da jedem neku pitu sa mesom pa na pisanje nekog intervjua... [:D]

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

prvi put da devojku koju sam smuvao u klubu ono vece o kojem sam napisao jednu recenicu posto sam se vratio ovde, ne mogu da izbacim iz glave vec 4 dana. koji trip jbt

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...