Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji si seronja, nemke

A, jebiga, bio sam do one radnje sto si mi rekao, ali je zamandaljena bila...nisam mogao vise da chekam i odem sinoc sa Koletom do tempa i reko daj te taj, pa u kurac, kupicu bolji za koji mesec ako me ovaj smori...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Koji shlog od vremena :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

A, jebiga, bio sam do one radnje sto si mi rekao, ali je zamandaljena bila...nisam mogao vise da chekam i odem sinoc sa Koletom do tempa i reko daj te taj, pa u kurac, kupicu bolji za koji mesec ako me ovaj smori...:)

raspasce ti se do kraja leta :) poceo sam malo da gruvam tegitje, u sredu zavrsavam s kursom pa cu konacno da krenem u teretanu. ne radim ni tri godine, a ledja su mi vec propala do jaja, jebem ti posao.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/137416659/Strength_Training_Anatomy_2nd_Edition.rar

In b4 "neću da budem bilder" - knjiga nije da bi bio bilder, nego da radiš vežbe pravilno radi sprečavanja povreda i nepotrebnog zamaranja pogrešnim metodama, naročito kad radiš s ramenima i kičmom.

Link to comment
Share on other sites

@ kreator

koji ce mi kurac kad mogu steroide.

@

vudi

tnx ^_^

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/137416659/Strength_Training_Anatomy_2nd_Edition.rar

In b4 "neću da budem bilder" - knjiga nije da bi bio bilder, nego da radiš vežbe pravilno radi sprečavanja povreda i nepotrebnog zamaranja pogrešnim metodama, naročito kad radiš s ramenima i kičmom.

tu knjigu već par godina unazad planiram da uzmem u papirnom obliku, mnogo je dobro ilustrovana :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jea. imam 15 minki do posla, i za to vreme sam jutros video 3 prolaska kroz crveno, biciklistu koji vozi suprotnom trakom, glupacu koja isparkirava kola sa desne strane, a gleda desno dok to radi, i zilion nepropisnih prestrojavanja i bezobrazluka. ah, najbolje da ne razmisljam o tome zapravo :))

poslednji dan kursa danas, aleeee aleeeeeeeeeeee!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam skinuo knjigu i otvara bez problema.

ustao ranije da radim diplomski. nema se vremena : (

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

jea. imam 15 minki do posla, i za to vreme sam jutros video 3 prolaska kroz crveno, biciklistu koji vozi suprotnom trakom, glupacu koja isparkirava kola sa desne strane, a gleda desno dok to radi, i zilion nepropisnih prestrojavanja i bezobrazluka. ah, najbolje da ne razmisljam o tome zapravo :))

poslednji dan kursa danas, aleeee aleeeeeeeeeeee!

Molim? :D

@topic

Raspadam se na odmoru, ne znam sta cu sa sobom :D

Link to comment
Share on other sites

Bio sam opet juche u Uscu, sad vec mislim da ce ga zavrsiti do 31. Mis'im, nisam otkrio toplu vodu, sibnuli su vec ponude okolo tako da nema leba da ne zavrshe trzni centar do tada, ali ta brzina kojom se sada radi je neverovatna. Valjda nece nista da se raspadne po otvaranju.

jea. imam 15 minki do posla, i za to vreme sam jutros video 3 prolaska kroz crveno, biciklistu koji vozi suprotnom trakom, glupacu koja isparkirava kola sa desne strane, a gleda desno dok to radi, i zilion nepropisnih prestrojavanja i bezobrazluka. ah, najbolje da ne razmisljam o tome zapravo :))

Ja imam josh bolju kombinaciju ljudi do posla kad idem, posto pored regularnih vozacha, zhena koje nemaju pojma i tako to moram da se susrecem i sa dostavnim vozilima, ovim vozachima iz firmi sto su kao "mnogo iskusni" vozaci ali i vladinim vozilima i tako to. To je tek kombinacija :)

Caoske, ja se vratija sa prakse, 2 sata sam blejao po gradu, dosli oko 11 ja i drugar tamo, "nadlezni" kao "moram da kucam neki text, nemam inspiraciju sad, idite vi prosetajte malo pa se vratite" i tako mi je 2 sata proslo u kidanju random nabova na par public servera u CSu :D Posle se vratili i dao nam neke strane da ispravljamo tekst aprilskog broja.

Cekaj, ako sam dobro razumeo, ti idesh na praksu u Svet Kompjutera? Ili sam neshto pogresno skapirao? I kakva je to uopste praksa?

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro....

Dva dana raspada na poslu...:(

Sutra devojci rodjendan...bice ono iz B.Spijuna : "Crni Ilija, gde ces s`platom?" :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...