Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prestao je da radi klanrur.co.yu, verovatno vas to buni.

da,da,meni juce ceo dan nije radilo,posle probao sa .rs i sve ok...

dobro jutro rurovci!

danas mi godinu dana sa devojcicom \o/,tako da sam bas srecan...mnogo je dobar osecaj :)).

enihau,idem sad na fax,pa posle i da se obelezi danasnji dan :)...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ili tje drugom tek da kaze da, ali to se vata isto : (

Ustao da radim, inace krenulo lepo vreme, krecem sa trcanjem, teretana se vec pegla treci mesec, dijeta vec mesec jos samo da prestanem da se alkoholisem

i bicu regularni Nathan Jones. Inace diplomski diplomski diplomski : (

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ej, cekaj. polako. sve ja to kapiram, ali razmisli. sto bi prestajao sa cirkom? [:D]

ovaj moj brat me uvek nasmeje:

"brate su ovi ljudi mutanti, kao koliko vam je kurs, pa 101, pa kako kad je srednji 95, ma sisaj kurac, kupi ti evre za 95 i donesi mi ih, budalo jedna" [roflmao]

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nismo nista planirali, al' petak je, bio bi obavesten gospodine! e da, izasao dvd rip. aj', al' gde? sta je s onom gajbom, kad je to free? mogu i kutiju da ponesem pa da se izvrnemo u totalu, gnorg.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Od prehlade mi se uvo 'zapushilo', ne boli me, nego samo smara shum neki + slabije chujem na njega, kao da je puno vode ili nagla promena vazdushnog pritiska i sl.. Najgore shto sam u civilnoj, pa bi morao da se cimam do Pancheva samo zbog toga. (tako mi bar kaze kolega)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...