Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

tezak je zivot vas umetnika :)

blejim za kompom 8 sati ffs...mora da se uci

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas opet do Usca, skroz ista varijanta kao Delta City. Objavili su otvaranje 31. marta (VIP otvaranje je 30.) a ono deluje kao da su tek poceli da rade. Skoro sam siguran da jedno pola lokala nece biti spremno za otvaranje, osim ako ne budu radili dan i noc.

Sam trzni centar mi deluje "logicnije" nego Delta City za snalazenje i tako to, a nisu loshe napravili onaj deo za klopu, koji je prekopirana varijanta iz Delta Cityja samo sa kul pogledom na bulevar, Hajat i tako to, pa kada bi me trzni centri na taj fazon zanimali, mozda bih i imao nekog interesa da tu sednem i kao klopam.

Od novih radnji sam snimio J Lo, to kapiram da ce da bude ludilo ;) a bice ceo jedan deo kao "tehnicke" radnje, tipa Apple shop, Playstation shop itd.

Link to comment
Share on other sites

neki car iz ceske na cijem sam rejvu bio u pragu me cimao da dodjem da vrtim malo, koji paklenko, cim nadjem vremena palim opet da se zezam, i da se zezam ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Tića says:

lazo

Tića says:

moze tehnolosko blic pitanje

Tića says:

:D

Tića says:

?

Satan says:

aj

Satan says:

pozuri

Tića says:

kako se vezuje link za flash navigation bar

Tića says:

?

Tića says:

:D

Tića says:

sta god to bilo i znacilo

Satan says:

to ne moze na blic da se odgovori

Satan says:

taj ko se bavi flash programiranjem i pravljenjem sajta treba da kupi knjigu i flashu i da je procita dva puta,a pre toga HTML da savlada

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

neki car iz ceske na cijem sam rejvu bio u pragu me cimao da dodjem da vrtim malo, koji paklenko, cim nadjem vremena palim opet da se zezam, i da se zezam ^_^

Eh , deletovali thumb up [b)]

Lepo se provedi matori!!!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

IJAO shto sam se brate full vratio iz Stefan Brauna, full, brate, ne mozhe da omane sa pola kile belog pa da ima samo deset kurvi da ih jebesh.

A ono tamo brate dvesto pichaka, shto vole da ti mrljaju sa keetee ijao...plava mi kita josh uvek i znachi jaja bez - skupila su se, ne mogu ni ja posle 24te brate teshko...sve u fullu vozi radi belo brate al spermica ni za lek brate.

No jebem ti ovaj novi fazon, da stave shljokice na dupe - sve mi disko u gatjama sada, proklete kurve shto djuskaju. Kita ih moja sabila.

E tako, samo da vam kazhem da je bilo vr, dok me nije smorila jedna kurva shto pije celo veche vodu...slatko mi bilo kad sam je nabio na kurac ufff bash, jbm je zdravo zhivotnu. Sladje brate nego ostalih 23 pijane kurve, ne mozhe ni jedna belom da odoli!

Imate pozdrav od Miroslave ispod stola sada

Ajde u zdravlje, ljubi vas brat pa kachi klipove kad se probudi.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...