Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, basterdsi odlicni, najveca faca mi bio til svajger (ili vec kako se izgovara :) )

d9 je odlican, doduse ona prica oko vanzemaljaca ima par neobjasnjenih stvari

e da, glumci, pogotovu glavni lik, su ekstra odradili posao

mada kraj, sa onom akcijom je malo losija strana, ali opet, realno da li bi i moglo nekako drugacije sa se zavrsi :)

kojih neobjshnjenih stvari, poenta filma uopste nije u objashnjavanju stvari oko vanzemaljaca, kako su dosli, kako ce da odu, ko su sta su i slicno... poenta filma je na ljudima...

meni je ona akcija bash lepo legla :D half life + quake oruzja, meni je sve to sjajno izgledalo, plus glavni junosha muchenik sta ga sve snadje! :D

sto se tiche romantichnih komedija, uzmi neku sa plesom, jer i devojke vole da gledaju kako dobre ribe djuskaju! (ima tu nekih sa dzesikom albom, dzeniferkom i slicno)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kojih neobjshnjenih stvari, poenta filma uopste nije u objashnjavanju stvari oko vanzemaljaca, kako su dosli, kako ce da odu, ko su sta su i slicno... poenta filma je na ljudima...

ok poenta filma, slazem se, ali ne pricam o njoj

vise sam mislio nekako da je prica o vanzemaljcima koja je tu da bi se ispricala prica o ljudima :) nekako, nije kompletna... sta znam, ili previse idem u nebitne detalje :)

Link to comment
Share on other sites

ok poenta filma, slazem se, ali ne pricam o njoj

vise sam mislio nekako da je prica o vanzemaljcima koja je tu da bi se ispricala prica o ljudima :) nekako, nije kompletna... sta znam, ili previse idem u nebitne detalje :)

a-ham, pa sta znam, meni je interesantno sto u filmu nema toliko objashnjavanja i toliko informacija koji su nepotrebni za sam film (kao u vecini danashnjih filmova gde se i najbanalnije stvari objashnjavaju i preprichavaju 100 puta), cini mi se da je svaki visak izbacen i da je poprilicno sve izbalansirano sto se toga tice... to mi je super zapravo

e da odgledao sam knowing do pola, sha znam za sad je ok :D samo ne vidim sta josh ima u filmu da se desava toliko

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao D9, mogli su da naprave neki balans da uključe malo više priču i o tim bićima, mislim da nam je dosta filmova gde pokazujemo svoju opsednutost oko moći, ubijanja, ratova, crnačkog loženja.

Ima par lol momenata, mogli su malo više da se potrude oko detalja.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inglourious Basterds - 7/10

prvo su se usrali sa prevodom naslova. Prokletnici?? Kopilad bre!

nije Tarantinov najbolji film, ali moze da prodje. problem je sto ljudi on njega ocekuju bolji film od prehodnog.

muzika iz spageti vesterna nije legla uz wwII, a kada predstavlja Tila ne ide daj font pa da ga jebes.

ali volim kada se ww na takav nacin, pa makar u filmu. :)

gledao sam u Uscu, u 6. sali koja je prilicno velika i pola sale su bile zene. one ne vole Tarantina i nasilje, ali vole Pita. dobro je sto se sav deformisao sa ulogu pa nisu nista videli, kucke. :)

Link to comment
Share on other sites

odgledah i ja d9, svidja mi se sto je poceo kao mokumentarac, ali kako ide film gluma glavnog aktera mi je sve gora i gora, ona scena gde se derendza u onom mechi je lol , ne kapiram sta im se motalo po glavi dok su ovo sklapali. FOK FOK FOK :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

haha

PREPARE !!1

auh, kakvo sranje, ne secam se da sam gledao film koji se toliko srozava od polovine... pfijuuu

Broken Flowers, hehe jim jarmush i bil marej, kakav kombo... prvi snima film gde dominira tishina kratki kadrovi spora radnja, a drugi glumi samo pokretima ochiju, stvarno neverovatno :) i opet sa, bar se tako cini prvi pogled, toliko malo truda te uvuku u film da ne trepnesh do kraja... mada kapiram da ce mnogima biti dosadan :)

Coraline, au nisam ocekivao ovako ozbiljan "crtani"... pomalo morbidan... u svakom sluchaju pravo iznenadjenje :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Broken Flowers, hehe jim jarmush i bil marej, kakav kombo... prvi snima film gde dominira tishina kratki kadrovi spora radnja, a drugi glumi samo pokretima ochiju, stvarno neverovatno :) i opet sa, bar se tako cini prvi pogled, toliko malo truda te uvuku u film da ne trepnesh do kraja... mada kapiram da ce mnogima biti dosadan :)

matjori a soundtrack je jebeno ftw!!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Mancora

mancora.jpg

Super filmic za odgledati, drzi paznju, ima zanimljivih scena, skroz lako stivo za jedno popodne..

Svidja mi se kako je snimljen, kamera je odlicna, vidi se uticaj americke skole ali samo u nekim elementima, tako da film nije previse upropasten time..

Zadrzali su svoju tradiciju, pokazali puno "razglednica", cak ima i ayahuasca tripova :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Broken Flowers, hehe jim jarmush i bil marej, kakav kombo... prvi snima film gde dominira tishina kratki kadrovi spora radnja, a drugi glumi samo pokretima ochiju, stvarno neverovatno :) i opet sa, bar se tako cini prvi pogled, toliko malo truda te uvuku u film da ne trepnesh do kraja... mada kapiram da ce mnogima biti dosadan :)

Coraline, au nisam ocekivao ovako ozbiljan "crtani"... pomalo morbidan... u svakom sluchaju pravo iznenadjenje :)

+1 za caroline

i upravo sam na preporuku pogledao broken flowers... film je fantastican! u poslednje vreme bas gotivim te filmove u kojima se "nista ne desava" :)

odgledaj "my blueberry nights" slican je fazon

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

+1 za caroline

i upravo sam na preporuku pogledao broken flowers... film je fantastican! u poslednje vreme bas gotivim te filmove u kojima se "nista ne desava" :)

odgledaj "my blueberry nights" slican je fazon

kako mozes da poredis blueberry nights sa broken flowers???

filmovi uopste nisu isti, jedino sto ona ide i trazi nesto, kao i marey..

poenta je suprotna, potpuno suprotna...

a i drugacije su skole filmova, dzarmush ima svoj trip koji prati a wai vise radi na svoj fazon, sa svojim nekim ljubavnim pricama, odgledaj wai-ja pa ce ti biti jasno, kontam da dzarmusha bolje poznajes ...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...