Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inglorius basterds... odlichan, osim sto jevreji smaraju jadne nemce :P

ali zato D9 !!! kakva filmchina, skinuh juche r5 line, 1.4 gb vrhunski kvalitet... apsolutno nikakve zamerke za film,ne pamtim kada sam uzivao vishe u nekom sf filmu... bravoooo, hocemo d10 :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ali zato D9 !!! kakva filmchina, skinuh juche r5 line, 1.4 gb vrhunski kvalitet... apsolutno nikakve zamerke za film,ne pamtim kada sam uzivao vishe u nekom sf filmu... bravoooo, hocemo d10 :D

+1

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ogledah nekoliko filmova u skorije vreme:

Walk the line - zivot Johnnija Cash-a...Dobar je film, drzao mi je paznju svih 2 sata koliko traje...Reese Witherspoon odglumila odlicno...

Walk the line

Role models - odlicna komedija...

Role models

Sex drive - odlicna komedije...

Sex drive

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

basterds,gledao pre par dana... posto sam izgleda previse ocekivao,citajuci razne komentare,sto ovde sto na netu,nisam se skroz odusevio. ali svakako dobar film. glavni negativac je najkul baja koga sam video u skorasnjim filmovima...

i odgledah juce i ovo govno u delti http://www.imdb.com/title/tt1111422/

ili,pelham 1 2 3. klasicno americko govno od filma. glorifikovanje amerike kao nacije,njihove policije,itd.. smucilo mi se da gledam do kraja od tolike patetike i istrosenih razgovora izmedju denzela i john travolte tokom celog filma.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

inglorius basterds... odlichan, osim sto jevreji smaraju jadne nemce :P

da, basterdsi odlicni, najveca faca mi bio til svajger (ili vec kako se izgovara :) )

ali zato D9 !!! kakva filmchina, skinuh juche r5 line, 1.4 gb vrhunski kvalitet... apsolutno nikakve zamerke za film,ne pamtim kada sam uzivao vishe u nekom sf filmu... bravoooo, hocemo d10 :D

d9 je odlican, doduse ona prica oko vanzemaljaca ima par neobjasnjenih stvari

e da, glumci, pogotovu glavni lik, su ekstra odradili posao

mada kraj, sa onom akcijom je malo losija strana, ali opet, realno da li bi i moglo nekako drugacije sa se zavrsi :)

Link to comment
Share on other sites

RUR-e nisi me prosli put izneverio,nemoj ni sada! :D

Treba mi neka romanticna komedija za gledati sa ribom,samo da ne bude bas ono...umobolno utopljena u klise : /

Hvala unapred,drugari

I love you, man

A pre nego shto pogledash ovo slobodno mozesh da se upucash.

[roflmao]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...