Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izlozila me neka riba kojoj hocu da udjem u gace da odgledam butterfly effect, jer joj je to, kao, omiljen film. nemam vise zelju da joj udjem u gace.

Brate, kad si vec poj'o gomno, sad da joj udjesh u gace da bar znash zashto si jeo. :D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ZONA MRTVIH (Zone of the Dead)

AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa

VRATITE MI 250 DINARA OD KARTE BRE..jebote sta je ovo, sta je ovo..nadam se da je sve ovo jedna velika sala, jer ako je neko u ovom filmu bio imalo ozbiljan treba ga masakrirati..zaista ne znam koja je bila vizija stvaraoca..dobro je da je vukota maneken i nadam se da se vise nece saliti sa pisanjem scenarija. jer je u debiju napravio jednu golemu katastrofu..

mozda su hteli da naprave neku vrstu sejtanovog ratnika, ali od svega toga ispao je samo jedan veliki horor OD filma..glupe fore, jadna prica, nesretni debeli smesni crnac koji je zamisljen kao istrebljivac zombija a vise bi mu odgovarala uloga crnog homera simspona..

znaci prosto nemam sta da izdvojim jer je sve u filmu urnebesno lose..prvo sam se nervirao a pred kraj sam se malo smejao jadnosti..jedini u ekipi kome bi skinuo kapu je sminker, koji se stvarno iscimao za zombije..svima ostalima bi zabranio bavljenje filmom u narednih 15 godina..za svaki slucaj..

znaci nikako gledati..osim u ekstremnom stanju pijanstva..mozda tad bude smesno..ali ispod flase vinjaka ne sigurno.

p.s. i bila je jos jedna svetla tacka osim sminkera..jos jedan clan porodice brajovic, iskra, sheta u filmu u nekim farmerkama s niskim strukom koje dozvoljavaju da joj se vidi pola odlicnog dupeta..eto da ne bude da sma samo hejtovo:)

Link to comment
Share on other sites

^^Zar si ochekivao neshto dobro od srpskog zombi filma, imajuci u vidu da su zombi filmovi per se u 95% sluchaja teshke treshine?

/edit: Gibanici bilo namenjeno, jel te :)

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni je to ok film, sem ako nisi greshkom odgledao drugi deo

ok, a ne da je nekom omiljen, tezak, i da ga gledati duboko skoncentrisan. ro-fl.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

samo sam hteo da post bude malo zanimljiviji od "gledao sam butterfly effect, sranje je". koji ste jebeni smaraci nekad. odo i ja da chekiram tog slumdog trilionera.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odgledah danas Valkyrie. Da se razumemo, ne pljujem film, ali ipak, da se pokusa i napravi neka napeta atmosfera za opstepoznatu cinjenicu tja poznat zavrsetak, veoma, veoma je zajebano. A gledati nesto a poznavati previse informacija o tom dogadjaju, previse je za neko opusteno gledanje. Pogotovo ako je real life event, a ne ekranizacija knjige itd.

Pre neki dan:

Prijatelj: E super je Valkyrie, al bi mi bio zaniljiviji da mi Brue nije rekao kraj.

2. prijatelj pocinje da se smeje

Ja, mrtav ozbiljan: Ja ti rekao kraj?

Prijatelj, mrtav ozbiljan: Da bre.

Ja, mrtav ozbiljan: Ma , JA ti rekao kraj?

Prijatelj, mrtav ozbiljan: da, bre, kako se ne secas, pre neki dan...

Tu je vec izbilo vristanje od smeha.. :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledah danas Valkyrie. Da se razumemo, ne pljujem film, ali ipak, da se pokusa i napravi neka napeta atmosfera za opstepoznatu cinjenicu tja poznat zavrsetak, veoma, veoma je zajebano. A gledati nesto a poznavati previse informacija o tom dogadjaju, previse je za neko opusteno gledanje. Pogotovo ako je real life event, a ne ekranizacija knjige itd.

Pre neki dan:

Prijatelj: E super je Valkyrie, al bi mi bio zaniljiviji da mi Brue nije rekao kraj.

2. prijatelj pocinje da se smeje

Ja, mrtav ozbiljan: Ja ti rekao kraj?

Prijatelj, mrtav ozbiljan: Da bre.

Ja, mrtav ozbiljan: Ma , JA ti rekao kraj?

Prijatelj, mrtav ozbiljan: da, bre, kako se ne secas, pre neki dan...

Tu je vec izbilo vristanje od smeha.. :)

ahaha, dobar ti je taj ortak, sta je mislio, da su ipak ubili hitlera:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa nije napet u smislu da se pitaš dal će da ga skenjaju ili ne, već sve one pripreme (konkretne kao i pozadinsko-političke), dal će da ih navataju, dal će da ih provale i na koji način, di je aktovka, šta me ovaj sad čudno gleda, jel onaj sa nama il nije, ajde potpiši više jebem li ti lebarnik i slično. Meni je mnogo jaka ona scena pred kraj kad skapiraju da su odsečeni telefonski i da je sve propalo, ta atmosfera kad se samo gledaju međ hladnim odajama koje su do pre deset minuta zujale aktivnošću i optimizmom da je konačno sve gotovo, i kad se se sve pretvori u every man for himself, meni je to mnogo jako urađeno i dočarano. I kad 'Itler na telefonu šapne "jel mi prepoznajete glas", i izraz lica onog komandanta koji se tačno skamenio i usrao u isto vreme. Nikakva uber napetost, ali za jedan nepretenciozan ratni triler i više nego dovoljno, plus što akcenat nije na tome šta se desilo već kako se desilo. Šteta što Branu nisu više iskoristili jedino, načisto se izgubi lik odjedanput do pred samog kraja.

I Skotov film 1492 je po meni remek delo kinematografije u premnogo aspekata, ali ni jedan se ne tiče dileme dal će da pronađu Indiju/Ameriku ili ne.

Edited by Starbak

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

vicky cristina barcelona http://www.imdb.com/title/tt0497465/

solidan filmic, bez ocekivanog finisa ili zapleta ili raspleta ili neceg slicno

jos jednom se pokazuje koliko je vazno u filmu prikazivati samo lepo sto tvoja zemlja ima da ponudi (super je barsa da se razumemo, ali daleko od onog prikazanog, gde su bre oni bogalji sto prose, gde su prljave ulice, upishani coshkovi, smrdljivi sokaci, bahati turisti, pijani lokalci i slicno... sjajan primer kako treba da se snima lep film)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Otiso da gledam cudan slucaj bendzamina batona....i failovao...nije bilo karata u fuckwoodu...onda umesto toga odgledali pink panter 2...preziveo, cak se i nasmejao...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...