Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledao "Let the right one in" konachno, nekoliko meseci nakon shto sam ga skinuo na sinister-ovu ovdashnju preporuku. :)

Shto se tiche horor filmova, uglavnom vishe volem varijantu "razulareni zombiji u poodmaklom stanju raspadanja koji iskachu iz mrachne ulichice", ali ovo je jednostavno suvishe dobro. :) Odlichan, trebao sam ranije da ga odgledam.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao "Let the right one in" konachno, nekoliko meseci nakon shto sam ga skinuo na sinister-ovu ovdashnju preporuku. :)

Shto se tiche horor filmova, uglavnom vishe volem varijantu "razulareni zombiji u poodmaklom stanju raspadanja koji iskachu iz mrachne ulichice", ali ovo je jednostavno suvishe dobro. :) Odlichan, trebao sam ranije da ga odgledam.

ne znam, ja _a nisam ni kontao kao _oror...

sto se tice zombija koji iskacu, to je meni _ej:) jesi _ledao s_utter, ali ori_inalni (tajlandski valjda), tu nema zombija i ide se na jezu, a ne na prepad, ali je meni do jaja, mozda u_ledas svetlo posle nje_a:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ja _a nisam ni kontao kao _oror...

sto se tice zombija koji iskacu, to je meni _ej:) jesi _ledao s_utter, ali ori_inalni (tajlandski valjda), tu nema zombija i ide se na jezu, a ne na prepad, ali je meni do jaja, mozda u_ledas svetlo posle nje_a:)

Nisam ga ja kontao ni kao horor, ni kao dobar film (uprkos brojnim preporukama) sve dok se nije zavrshio film i krenula slova. :) Onda su mi se tek sklopile kockice i iskenj'o sam cigle. :) Ne znam, meni je jedan takav nivo manipulacije mnooogo bolestan i kao takav, prilichno "hororastichan". :D

Jel' to shto preporuchujesh ovo? Nisam gledao, ali evo sad planiram, samo da mi ne treba par meseci da se nakanim. :D

btw, tastatura je koliko, par stotina dinara? Odmori jetru par dana od pica i eto, ushtedecesh za novu! [:D]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao "Let the right one in" konachno, nekoliko meseci nakon shto sam ga skinuo na sinister-ovu ovdashnju preporuku. :)

Shto se tiche horor filmova, uglavnom vishe volem varijantu "razulareni zombiji u poodmaklom stanju raspadanja koji iskachu iz mrachne ulichice", ali ovo je jednostavno suvishe dobro. :) Odlichan, trebao sam ranije da ga odgledam.

bro.. ja sam ga najgore ishejtovao :D

nego(epic fail momenat u najavi)... kakva slova na kraju?

Bring It

Link to comment
Share on other sites

VEXILLE

Vexille_lowres.jpg

Malo deluje razvučeno zbog mandatory ljubavnog subplota kojem je poklonjeno previše pažnje, ali inače izvrstan uradak. Sjajna priča koja se može shvatiti i kao samokritika Japana, što je za svaki respekt. Scene jurnjave sa onim "crvima" na kraju jednostavno teraju da se skine HD negde :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ko kazhe da je nikolas kage dobar glumac mozhe slobodno da skochi sa mosta. jedini film koji vredi gledati sa njim je poljubac vampira i to zato shto u njemu jede bubashvabe :D

face off???

nisam topik cekirao mesec dana, nisam nista novo gledao mesec dana i posle vasih postova odlucio sam da skinem the reader..

da li ima jos nesto OMG sto treba?

Link to comment
Share on other sites

face off???

nisam topik cekirao mesec dana, nisam nista novo gledao mesec dana i posle vasih postova odlucio sam da skinem the reader..

da li ima jos nesto OMG sto treba?

into the wild...za pocetak..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

The Spirit

http://www.imdb.com/title/tt0831887/

Zerbah me podseti da sam skinuo, haha, kakav film, tesko je to zaista reci. Ocigledna je namera Frenka Milera da napravi stripski dijalog/monolog u filmu. To je dijalog/monolog potpuno klisheiziran i prenaglasen. Sve to uz glumu koju bih ja opisao iskljucivo kao sjajnu (jer treba naterati profi glumce u visokoj produkciji da prakticno ne glume, da izgovaraju gotovo besmislene recenice i da deluju ozbiljno, kao da to zaista misle) i vizuelno jedinstven izgled, ovaj film vise lici na nesto sto moze da se pusta u pozadini nekog kluba nego na pravi film. Ima jedan dosadan deo u trecoj cetvrtini filma cak ulazenje u dubinu, sto odskace u odnosu na ostatak. I na kraju, ne znam da li bih nekome preporucio da gleda, mozda u 2-3 navrata, kao seriju od 45 minuta ili pola sata, ali meni nije zao sto sam stucao te minute.

edit

Najveci plus u filmu mi je bilo to sto sam neprestano imao osmeh na licu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Crank, with mr. Statham full frontal. Toliko jebeno gotivan lik, toliko je bas ono brate mili on da je to strasno.

Win for the scena ispred autobusa sa kineskim turistima!

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Crank, with mr. Statham full frontal. Toliko jebeno gotivan lik, toliko je bas ono brate mili on da je to strasno.

Win for the scena ispred autobusa sa kineskim turistima!

hahah da..:P

u drugom delu dobija neko kiborg srce od japanaca...

i jebe babu :P

jbga need for speed :)

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Watchmen

http://www.imdb.com/title/tt0409459/

Krenuo u bioskopima. Nije dosadan. Drzi se poprilicno stripa, sustinski nista nije promenjeno. Ostalo ne znam sta da kazem. Ne mogu da kazem da sam razocaran posto nisam fan stripa, ali dok sam gledao film potpuno sam se setio scena iz stripa i to je plus. Cak je film bolji od stripa jer je kraci i manje davi. Jedino sto vizuelno nisam odusevljen. Scene akcije su za nijansu bolje nego u filmu 300, a ostalo je nekako obicno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@ Watchmen

Ja kao neko ko nije citao strip sam prilicno zadovoljan filmom. Traje jako dugo, negde trenutku druge trecine se malko pogubi sa scenom seksa, al ajd sad, vide se sike i to. Kako god okrenes, dopalo mi se, drzalo mi paznju, veoma me zainteresovalo da kupim strip i procitam ga sto cu sutra i uciniti. Posto neki gejevi nece da mi daju englesku verziju na par dana. Smrt tim gejevima!

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

HOT ROD

Hot-rod-poster.jpg

Ispodprosečna komedija sa par mlako dobrih fazona, ali odiše nekim pozitivnom energijom od početka do kraja. I ova cura što se tu muva je zdravo dobra.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@wathcman

Film bas traje i traje i traje...i nesto se desi i tako....generalno nije los, ali su mogli malko da skrate....ja sam se pred kraj smorio...narocito kad krenu da simultano metafizisu o ljudskoj rasi...mada, mozda sam bio i umoran, posto sam direktno sa poslao isao...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...