Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

yes_man.jpg

kolko je ovo sve provaljeno i vec vidjeno :(

jeste on car i sve, al brate.. sve su mu komedije na isti fazon.

naravno, za sve ovo krivim rezisera, nikog drugog.

da se ne lazemo, stvarno ima par scena gde sam vristao :)

onaj lik sto glumi normana, nenormalno lici na hju dzekmena :))) al nenormalno.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yes Man je opasan smor, raspao se Jim Carrey opako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

EASTERN PROMISES

Eastern_promises.jpg

Vigo Mortesen, Naomi Vats, vanserijski Vinsent Kasel, ruska mafija, krvopljuštanje na sve strane i Dejvid Kronenberg, what's not to like :)

Jedino što nedostaje je krvoločna završnica, ali je lepo videti Kronenberg ostaje veran svom hard-core potpisu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pod pritiskom Koleta, jos jedan zenski film knockedup iliti napumpana. Nisam uspeo do kraja, ostalo jos 5 minuta, ionako znam da ce da se uzmu. meh

Sa druge strane dobio knjigu 1001 film koji morate odgledati pre negoli crknete, pa se sad sladim ah ah. Sa ce gledam opet erasorhead, pa metropolis, pa cu skinem blowup...ah zivot je lep sa internetom.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Six Shooter

Kreator In Bruges je pored mnogo pozorisnih komada 2005 napravio i ovaj kratki 20 minutni masterpiece nagradjen oskarom u kateogoriji kratkog filma..gleeson i crni humor su tu..kao i sve ono sto smo videli i u brizu par godina kasnije samo u skracenom obliku..za pogledati svakako..

Link to comment
Share on other sites

gledao onu deciju bajku Stardust... pred spavanje, i smorilo me iako je fino pocelo

e moja mishel fajfer i de niro, gde ste dogurali

nego sam primetio, na imdbu, kada poznati glumci ili nekada poznati glumci se pojavljuju u ovakvim relativno osrednjim izdanjima nikada ih nema na prvoj strani liste glumaca iako glume realtivno znacajne uloge za taj film... ovo nije prvi put

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Six Shooter

Kreator In Bruges je pored mnogo pozorisnih komada 2005 napravio i ovaj kratki 20 minutni masterpiece nagradjen oskarom u kateogoriji kratkog filma..gleeson i crni humor su tu..kao i sve ono sto smo videli i u brizu par godina kasnije samo u skracenom obliku..za pogledati svakako..

what a fucking day :)

Link to comment
Share on other sites

THE ROCKER

Rockerposter.jpg

Jadan i nesmešan plagijat u pokušaju daleko boljeg School of Rocka. Glavni lik se previše upinje da imitira Džeka Bleka, ima jedna smešna scena (kad imitira Bitlse) i onaj ljigavi producent je oke, sve ostalo je tupi flik namenjen emo klincima koji treba šatro da nešto nauče o roku.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

erasorhead se gleda jednom u zivotu, metropolis isto (mada iz razlicitih razloga)

antonioni je vrh vrhova, pogledaj i zabriskie point kad vec skidas matore klasike

Ma gledao sam ja to sve neko ocu da napravim kolekciju da imam detetu jednog dana nakon apokalipse da pustam "filmove iz stare civilizacije"

Racunam da ce asus netbook sa dosta akumulatora moci da izgura puno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Rocknrolla - svideo mi se film..fina radnja, dobra gluma i par dobrih fora.

Tropa de Elite (elite squad) - svideo mi se , mada mislim da je malo lozachki film. pesma sa pochetka filma "rap das armas" sabija :). jedan od filmova koji sam planirao da gledam na festu.

the wackness - meh, nishta spec. pokushaj nekog "urbanog dzanki" tripa...bzvz

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

ten minutes older cello

jako dobar omnibus vise reditelja od kojih su svakako za pomenu bertoluci i godar

svaka prica je zanimljiva i snimljena na svoj nacin

malo sam sav smor bio pa me film nije sad preterano odusevio ali je dobar i verujem ako ga odgledam u drugom raaspolozenju bice drugacije i jipyy jeeey :)

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

rules of attraction

http://www.imdb.com/title/tt0292644/

dobar tempo, zabavan za gledanje, doson dobar u atipičnoj ulozi, samo mu fali malo poente (pored toga da se glavni lik smori i zagine na motoru na kraju, ako nisam nešto propustio). ejveri koristi neke veoma izakane trikove (podeljeni ekran, premotavanje unazad) toliko dobro da prestaju da deluju izakano :)

monolog o letnjem raspustu u evropi je neverovatan, ako uspeš da ga ispratiš, a scena samoubistva je prelepo režirana i snimljena.

sve u svemu, fin film, a osećam da ga je kritika napljuvala jako

Link to comment
Share on other sites

ne rise da si to tek sad gledao ? ima 3x scene u filmu koje su omg .. letovanje u evropi (sigurno medju top3 narko scene u filmovima), scena kod dilera i scena u restoranu. inache film mi pored toga nema neshto, pa da mogu da kazhem da je film dobar .. jednostavno suvishe je fletlajn.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni je bio okej kad sam a ledao, ono, tinejdzerska traedija za promenu pored svi oni tinejdzerski komedija:)

meni je bilo sjajno ono sa evropom jer traje sto odina i totalno mi nije bilo retardirano kad je reko ribi [izvini, ko si ti] :)

ne secam se restorana i dilera, rimajnd mi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...