Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mhm

mada je bruka da za isijavanje znas preko simpsonovih -_-

Film je iz 80e, sta cu, potrefilo sam da sam od starijih filmova odgledao mozda originalni Halloween, Exorcist i jos jedan do dva sta znam, ne secam se...

Druga je to prica da sam tvoja generacija ili malko mladji.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Meni je isijavanje uteralo strah u kosti josh iz dechachkih dana za sva vremena :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Film je iz 80e, sta cu, potrefilo sam da sam od starijih filmova odgledao mozda originalni Halloween, Exorcist i jos jedan do dva sta znam, ne secam se...

Druga je to prica da sam tvoja generacija ili malko mladji.

neka, vazno je da si gledao...

speaking of, pogledaj Arsenic and old lace :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

interesantno je da se ja od isijavanja nisam nikad kenjao, a imam obicaj da se userem ko devojcica od horora i onda ono, ne smem gasim svetlo, nema da se ide u wc i tome slicno [:D]

jednostavno mi isijavanje ne stiska dugmice. jedino sam se kenjao od onog vozenja tricikla po gajbi i to je to.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Shining je jedno od najboljih dela filmske umetnosti od njenog pocetka do danas. Uostalom kao i vecina Kjubrikovih filmova.

The shining, 1980, http://www.imdb.com/title/tt0081505/

gledao ga pre 10ak godina i sada opet

kakav masterpis

kjubrik-reinkarnacija hichkoka, ovaj film to sam o i potvrdio

horor u kojem je sve vizuelno perfektno slozeno, u momentima napet triler, i konstanta jeza koju mozete gotovo da omirishete

isecaj izolovanosti, jackova transformacija, kakva luda prica i realizacija... pogledate ovaj film i svaki drugi pokusaj horora je smeshan...

obavezno gledati neki hd rip, oko 00:00, sami u sobi etc... 10/10

Obavezno pogledaj na youtube chanelu robag88 In depth Shining analisis. Iznenadice te koliko je jos bolji film nego sto mislis da jeste , recimo vrlo je bitna pozadinska crta genocida nad indijancima provucena kroz film takodje i neke teme iz same knjige u vezi sexualnog zlostavljanja itd :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jbte bad taste je najkuliji film ikada

tako da je ovo najbolja preporuka koju sam mogao dobiti

lol rln

dead snow sledećeg petka kod mene harr

mister pig says harr too ^(oo)^

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Postao sam i ja hd kurva! :)

+1

Jebemu sunce, još ću morati da pazarim neki wide na ovu skupoću.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da gledam seriju Firefly (hvala Pipiboy shto si je pomenuo ovde ;) )

Zanimljiva kombinacija SF i Vesterna.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Molim, obavezna lektira je obavezna lektira, a mene ako se sete na dan bezbednosti, sete...:)

I posle obavezno Serenity, to ti dođe kao torta posle pečenja.

PROMOTION

Promotionposter.jpg

Zaista sjajan film, ako od njega ne očekujete još jednu brainless komediju sa buđavim gegovima i povremenim smešnim scenama. Kvalitetno i suptilno odrađeno rivalstvo dva glavna lika, koji su do gotovo samog kraja tretirani podjednako, što nije baš tipično za filmove sa ovakvom tematikom (i cela ta light satira i kritika potrošačkog društva i korporacijskog biznisa makar i na nivou jednog supermarketa fino štima).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Raging Bull

i

Cape Fear 1991

Cisto da odgledam lektiru koju sam preskocio i tako mi je zao sto ovo nisam gledao ranije. Vrhunski filmovi.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Triple xXx 2

Puno akcije što i dolikuje ovakvom filmu. Pojavljuju se Ice Cube kao glavni lik, što znači nema Vin Diesel-a, takođe se pojavljuje Xzibit i njegova kola. Sve u svemu dobar akcioni filmic, samo šteta što nisu povezali 1 i 2 deo.

Edited by salenzi
Link to comment
Share on other sites

XXX2 je djubre od filma... Prvi deo je bar imao Vin "Meanmotherfucker" Diesela, a ovaj drugi je raspad sa gomilom "tough wannabe" izgubljenih nigera...

edit: odgledao Chronicles of Riddick Director's Cut u full HD, vrh! U celom svemiru nema jacheg lika od Riddicka. Svaki put se izbedachim kada se setim da je trebalo da bude josh dva filma :(( Ali dobro, sad ce da izadje nova igra :)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...