Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovek treba ubiti, ali polako, tupom sekirom da mu se kida komad po komad ekstremiteta, a onda da se pozove struchnjak poput onog iz "Na Drini Cuprija" da ga nabije na kolac zaobilazeci mu sve vitalne organe,a onda da ga uroljaju u neshto slatko pa da puste zute mrave na njega, i onda da se tako pripremljen posadi po sred Amsterdama, da vide sve fegeti shta ih cheka.

koji si ti kompleksaš

Link to comment
Share on other sites

Savrsheno me zabole za tog lika. Shta sam napisao, napisao sam u nastupu gadjenja prema njegovoj degutantnoj pojavi, a kompleksash si ti Ivane shto me jurish na svakom topicu da prokomentarishesh neshto :*

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...