Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vau, fora iz wowa, koji bedak što je ne razumem

MEGA LOL @ humans :))

znaci arena je sistem takmicenja tim protiv tima svako ima svoj team rating, pocinjes sa 1500, ako pobedis nekoga dobijes rating ako izgubis, gubis rating

ako pobedis zajebanu ekipu(sa mnogo vecim ratingom) ti dobijas dosta oni gube dosta bodova, ako izgubis od neke zajebane ekipe gubis malo bodova ali i oni dobiju malo bodova... nesto kao rating u shahu ili na clanbase-u... trenutno nisam svoj (a kad sam pa bio) pa ne mogu da objasnim kako valja XD

anyway

novi arena system je zabagovan i zato se desavaju onakve stvari^

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

^i sada je fora jedanaest puta smesnija, barem

@ivan

ekipa pobedi dobije rating, izgubi, minus taj rating, na slici, obe ekipe izgubile rating ;p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

znaci arena je sistem takmicenja tim protiv tima svako ima svoj team rating, pocinjes sa 1500, ako pobedis nekoga dobijes rating ako izgubis, gubis rating

ako pobedis zajebanu ekipu(sa mnogo vecim ratingom) ti dobijas dosta oni gube dosta bodova, ako izgubis od neke zajebane ekipe gubis malo bodova ali i oni dobiju malo bodova... nesto kao rating u shahu ili na clanbase-u... trenutno nisam svoj (a kad sam pa bio) pa ne mogu da objasnim kako valja XD

anyway

novi arena system je zabagovan i zato se desavaju onakve stvari^

^i sada je fora jedanaest puta smesnija, barem

@ivan

ekipa pobedi dobije rating, izgubi, minus taj rating, na slici, obe ekipe izgubile rating ;p

http://en.wikipedia.org/wiki/Sarcasm

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahahahahahahhah

Najbolja fora u ovoj godini!

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

3211602108_29a99fca20_o.jpg

[roflmao]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

kazem ja da sam sjebo stvar xD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...