Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nemojte sada da preko girosa pokazujete drugima kako ste bili van zemlje !

Burzhuji !

Olol, in the other news, bio u pozorishtu neshto bez veze, neki studenti nastupali. Godo na usijanom limenom krovu se zove predstava. Nije losha, kao komedija, al nisam se mnogo smejao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@prota

skuplje me izadje da odem do bga kupim majicu i odema na has nego 10 dana sa drustvom u bugarskoj :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti malu sredinu i maliciozna tracharenja :((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kakve scene danas na groblju, gomila ljudi lopatama "kopa" grobove :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^^Danas su zadushnice izashli su svi na groblje,a svaki grob je pod pola metra snega, tako da je scena takva da izgleda kao da narod masovno otkopava grobove. Da sam imao digitalca pri ruci, da docharam morbidnost scene :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Samo pola metra? 1+ metar snega u jugozapadnoj Srbiji.

Mozes da mislis kako je kad moras da izlopatas tih 1+ metar snega ispred dvorista i lokala. Jos onom malom lopatom, jos pada sneg a niko od komsija iz dvorista da izadje da te pohvali, sacuvaj boze da ti pomogne. Dodaj na to da grad nisu cistili dok nisu oslobodili Svetinju i jos ona dva pravca. Delovi grada su kao Sibirska tundra, jos samo da neko seta haskije i ostale vukolike kuce i imas pravu scenu za snimanje nastavka filma o Nanuku i pravljenu igloa :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...