Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne, al stvarno ne znam cemu odusevljenje, mozda je lik iritantan, mozda pravi losu muziku, mozda je govno, mozda je antipatican, mozda je pajdoman, ali sad da se radujem sto je upucan ili da ismevam tu cinjenicu ("ACO UZ TEBE SMO BRATE LOL111"), to mi je vrlo gej. a ima ljudi koji ga stvarno gotive i podrzavaju. gospodo metalci, za cakom i danas suze proljevate, a neki tamo traktoristi ili batice ne smeju za acom (dobro, nije umro, al eto, upucali ga u nogu, samim tim se i ne rone suze nego u skladu sa incidentom ga ljudi podrzavaju ali poenta ostaje ista). razumem da se ljudi raduju nekom inace nesrecnom dogadjaju ako je opravdano (umro sloba lupam), ali gosn aca nit je ubica niti siluje niti mi je bilo sta uradio. jedino mozda sto je vest previse ispracena medijski, ali otkud znam, ipak je on javna licnost i zasto sad analizirati 'koliko' je javna, mislim, sad ako pucaju na batu zivotinju onda cemo ispratiti to pet dana, a ako pucaju na isidoru minic, necemo uopste, mislim wtf...

nije lepo kad ljudi bivaju upucavani i to je to.

+1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

sredjivao malo fotke, i sad odo da knjavam. sutra oopet ucenje ali razmisljam da ustanem ranije da se prosetam do dgra. . . nisam isao preko dana ne pamtim koliko dugo ;(

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

haha :)

inace, malopre (ili moze mozda i malo pre?) mi na mail stigla reklama za nekog novog autoprevoznika...lelee, de ja zivim. mail firme je na yahoo-u, napisao je neki bezveze tekst malim slovima, i u mail je kao slike attachovao dva skenirana pamfleta firme. tuga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...