Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sereeees da radi...pa to se ne vidja svaki dan :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja imam mrtvuguju

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bah , sve isplanirano skoro pa savrseno i to nekoliko koraka unapred , i pojavi se prokleti faktor iznenadjenja koji i da sam hteo nisam mogao da predvidim i sve pade u vodu :(

RRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGEEEEEEEEEEEEEEE (i nesto tuge sa smorom u paketu)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

snatch na pinku, koja filmcina jbte

ja sam se užasno razmazio, ne mogu više da gledam filmove na televiziji, previše mi jadna slika. resolution whore, što mi reče neko kad sam prošli put kukao.

Link to comment
Share on other sites

Sutra idem da gledam Madagascar 2 u bioskopu i ako sam ga vec video.Isto tako idem sa ribom od koje sam vec jednom popio pedalu :))))))

Toliko sam tvrdoglav i ubedjen u uspeh :D

E da, smorio sam se pa sam napravio Facebook svojoj kornjaci :D

http://www.facebook.com/people/Gomez-Novakovic/1102653683

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

^koji si ti bolid :D

btw, jel neko gledao novog crnog gruju?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...