Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cak je i Frutela bolja :S ?

To je ta klasa.

Instalirao sam Witchera enhansed edition ou yeah, pa igram skoro ceo dan, Ooodavno nisam ovako zabo ceo dan na kompu, zbog obaveza....Shto volim ovaj nerdovski zivot...:D

Ja igrao 5 minuta i smorio se što je lik loš na low levelu (što je logično,jelte) i nisam upalio već par dana.

Al' kapiram da ću peglati ako ne budem imao kintu da uplatim net za sledeći mesec.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Popiješ Eksces da napraviš eksces [roflmao]

o.O

@grudvanje, snega sam imao....svuda, bukvalno..

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jebeno je odvratno vreme napolju :S metjava!!!

:** uzhivash ? :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ovo vreme smara...bar malopre nije duvao vetar pa je bilo fino i prijatno za setnjicu...ali kad sutra do skole budem gazio po onoj pegli sta je vec, posracu se na zimu, sneg i zimske carolije...hocu sunce, majicu, bermude,lokve znoja. od ovoga mi se sere

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

'bro jutro... sad ucenje do 1 ( ako skupim sat ipo ucenja alal mi vera)

btw, najjaci film ikada i petar kralj sabijac http://www.youtube.com/watch?v=BAU4yMxaIX4 :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...