Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sam ispizdeo u momentu, znači slao sam diskove umotane u novine pa spakovane u preporučenu pošiljku ko što sam slao do sad bezbroj puta (i uvek je stizalo, jer se ovako na dodir ne zna šta je unutra jer liči na neki reklamni materijal), i javljaju mi sad da im je stigla pošiljka bez diskova. Znači ne da su otvorili, iskopirali, pa vratili, nego su ladno drpili diskove u pošti i ostalo ponovo smandrljali i poslali dalje. Pa mater im mrtvu jebem da im jebem, nije neki trošak al da imam pištolj sad bih išao tamo i upirao cev u glavu poslovođi...

Link to comment
Share on other sites

I šta da napišem, rezani diskovi obeleženi flomasterom?

Poenta umotavanja u novine je da se NE ZNA šta je unutra, pošto neće da šalju rezane diskove ako kažeš da su rezani. Tj čim spomeneš diskove, traže da otvaraš da vide dal je original.

Link to comment
Share on other sites

Pa napises samo "CD", kao da njih u posti zanima sta je na istom. A ovako kad si umotao u milion slojeva papira ipak su mogli da pomisle da je nesto vredno u pitanju, zato su i otvorili, jebiga.

Edit: Slao sam ja rezane diskove, i nisu me nijednom pitali sta je na njima.

Edit2: to tvoje "da se NE ZNA sta je unutra" ti je i doslo glave, to pokusavam da ti kazem :)

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Ovde kod mene su drkeljisali ljude samo tako, recimo lik ispred mene šalje jedan CD i ova neće da primi jer "ne sme", a ja iza njega sa pošiljkom od 15 komada (bez kutije, neobeleženi, spakovani i umotani), prolazim glat jer tetka ne zna šta je unutra. Al jebiga, moralo je jednom da se desi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...