Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebi ga matori, to ti je cena ZIVOTA NA IVICI. nama normalnima ce to krenuti da se desava u pedesetoj, a tebi koji zivis 200 na sat u tridesetoj!

rsmo, evo nasho sam devojku za shetnju, sad cu da usporim

auf zapravo kad razmislim, od kako sam sa ovom devojkom stalno se samopovredjujem. nesto tu ne shtima :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo zavrsavam veknu leba, i 150 grama pastete uz kisele krastavce, jedan od meni omljenih dorucaka [:D]

To pojedem, ondakoji mixic, i paljba u skolu !

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ma ne treba da se spremaš za toefl, kru. pičkin dim je.

moram da izrulam engleski i zbog GMAT-a, lose mi ide taj deo..a i hocu da nabijem maksimalni skor na TOEFL-u, necu da se zajebavam da saljem aplikaciju sa prosecnim ocenama na testovima.

sanjao sam odvratan san, a znam da ce se ostvariti [:(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel zna enko mesto u bgu gde se prodaje retro garderoba?Hteo bi da kupim onu old skul jashu sa istaknutim ramenima,neshto kao shto noshe ovi snejk likovi na pochetku klipa :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Srbin iz Srbije moze,al...

vest vest vest

E moj Rode,Rode a ovde se ponadali da cesh da budesh predsednik jednog dana xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ispravio držanje teretanom.

Hmm, a ono, koje vezhbe i koliko ti je trebalo ?

Ne mora teretanom, moze i vezhbama kod kuce, imas par komada koje se rade za to.

Moar info plox :)

Kupite KOSMODISK!

Odkad moj muzh pije kosmodiks, on vishe ne dishe.

Ugl doktori su u fazonu kao a ti si prestao da rastesh, no halp for u, idi na terapije. hf gg ...

A terapije su masazhe i brchanja i radjenje vezhbi, a matorci su mi govna pa ih bole dupe da urade neshto povodim toga.

Pa mi je jedino logichno bilo da dodjem na rur :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...