Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. kao što je reno postao osamdesetih najbolji brend kola ikada, jer su koristili Alpine kao halo-car
  2. Pa merili smo dva puta, nije loženje. Na istom softveru je isti auto dao drugi put dosta bolji rezultat. Kapiram da zbog garancije mora da ima neki senzor koji prati vodu u gorivu i oktansku vrednost, šta znam.
  3. Tako sam i ja mislio. Onda su me naučili kad sam tjuniro espejsa da senzor meri gorivo sa većom oktanskom vrednošću, te da se nakon nekoliko desetina litara na novom, boljem gorivu "otvara paljenje smeše na višem stepenu" i dobivaš više snage. I bejaše tako. Došao sam kod njih sa bmb95, nakon toga odvozah dva rezervoara sa g-drive 100 i posle na merenju izmerio 20 ks/35 nm više, što se i osetilo u vožnji. E sad, dal oni to softverski nešto podstiču ili to može i da fabričkom softveru, nisam siguran.
  4. Istraživao sam na tu temu jer sam jako želeo da mislim/napišem kako su oni direktni projekat kineske vlade, ali nigde nema povezanosti i ispada da su jednostavno među prvima krenuli sa proizvodnjom efikasnih baterija za EV modele.
  5. mnogo su se oni brzo nekako probili
  6. imaš ekran ispred volana i gomilu tastera - nije baš Tesla! čak i knob za volume ima!
  7. dovlagsi

    Carbage

    I kakav je utisak uživo?
  8. dovlagsi

    Carbage

    čak i za Milku su bili u fazonu neka uzećemo neki drugi ipak :))
  9. ideja je da verovano nećeš, pa kao ne daj bože 🙂 iskustva evropskih kupaca sa BYD je ili "ovo vozi Bog lično" ili flamethrower.gif
  10. dovlagsi

    Carbage

    promašili bazu kad su dodavali pigmente u boju dobili lila nema veze
  11. ja bih rekao da se okreću zaista kupcima, a to je izgleda cenovni rang 25k+ ekonomsko tigrovanje
  12. dovlagsi

    Golfisti

    GOLF ili BMW is it poll time???
  13. a tek Alpine A290?? drool usput, ja ću ovo samo da postavim ovde, ne znam kako bi započeo bilo kakav tekst: škoda neki koncept novi
  14. 17:27 😂 uzeo sam im već espace F1, nemaju više šta kul da prodaju!
  15. Pa dobro, zabavno je 🙂
  16. Pa napraviće adaptere, i to će da naplaćuju 🙂
  17. Sad je izgleda fora da imaš humora u oglasu
  18. haha 54000 km važi druže :))))
  19. Linglong najbolje gume, samo te stavljam 💓
  20. ...a možda to tamo njima nije ni važno :))
  21. nenene mislim na to kako li izgledaju ti automobili kao polovni, u kom budu stanju? 😄
  22. kako li izgleda kada bi kupovao polovan auto u Indiji? 🧐
×
×
  • Create New...