Jump to content

Opisi

Najnoviji opisi video igara!


1,451 topics in this forum

    • 1 reply
    • 552 views
  1. REVIEW: Control

    • 1 reply
    • 461 views
    • 1 reply
    • 679 views
    • 1 reply
    • 306 views
    • 1 reply
    • 278 views
    • 1 reply
    • 1.1k views
    • 1 reply
    • 289 views
    • 1 reply
    • 202 views
    • 1 reply
    • 444 views
    • 1 reply
    • 385 views
  2. REVIEW: Gorogoa

    • 1 reply
    • 267 views
    • 1 reply
    • 297 views
    • 1 reply
    • 364 views
    • 1 reply
    • 357 views
    • 1 reply
    • 426 views
  3. REVIEW: Furi

    • 1 reply
    • 290 views
    • 1 reply
    • 583 views
    • 1 reply
    • 358 views
    • 1 reply
    • 228 views
    • 1 reply
    • 316 views
    • 1 reply
    • 430 views
  4. REVIEW: STRAFE

    • 0 replies
    • 180 views
    • 0 replies
    • 287 views
  5. REVIEW: Atlas Reactor

    • 0 replies
    • 245 views
    • 0 replies
    • 380 views


  • Topics

  • Posts

    • Možda si u pravu, ali ja koliko sam čitao sinopsis knjige  
    • Pazi, totalno si u pravu, ali kao što možemo da vidimo, ništa se promenilo nije. Evo Vučić zamolio Mitrovića da ukine Zadrugu, on to i uradio (na nedelju dana) i evo sad na obeležavanju godišnjice i dalje imamo Zadrugu samo Elitu, pun gas 🙂
    • E bas to, mislim da je neko uzeo da razradi ovu pricu malo bolje, da je moglo mnogo bolje da ispadne.  Sto se tice ubistava:  
    • После год дана могу само да поновим исто.
    • eh, pa nek naprave zakon onda... iskreno i te bagelj varijante "na crno" ćemo nešto da radimo nisu ok. lepo reci nema više zakonski izdavanja dozvola nek uđe u proceduru i izglasa se i kul. ovako šta god da se ne svidi predsedniku može da sprovede u delo da se eto ne izdaje. sve što neko nekoga uči može da se upotrebi i iz negativnog konteksta ako zatreba. ne kažem za tebe ovde već inače. Da, u pravu si, klinac je bio neviđeno precizan jer je očigledno vežbao i sigurno bi procenat poginulih bio manji da je tog popodneva prvi put uzeo pištolj u ruku.  kako misliš nema veze sa životom? pucanje iz vazdušne puške/pištolja je 90% identično kao pucanje iz vatrenog oružja, izuzev u momentu "cimanja" pištolja i zvuka koji pravi. Pričam pre svega o mehanici nišanjenja, disanju prilikom pucanja, itd. Ne pričam o tome da li sa vazdušnim pištoljem možeš da uđeš u školu i ubiješ 10 ljudi, ne možeš, ali da se vratim na ovaj primer odozgo, da je trenirao pucanje iz vazdušne puške i tog popodneva prvi put uzeo vatreni pištolj verovatno bi bio negde na 50% učinka koji je imao sad. Prosto imaš naučen stav, držanje, disanje, nišanjenje, povlačenje oroza. a jel uče da kolju svinje? 🙂 pa sutra kad neki zakolje komšiju jel da hapsimo roditelje što su terali klinca da kolje svinje za Božić? 🙂 Čitam šta pišem i ne bih da me neko shvati pogrešno kao da sam bezosećajan prema slučaju i da mislim da treba svi da idu slobodni kući, strašna je stvar i tragična, samo postavljam pitanje koliko su zapravo roditelji odgovorni a koliko će država da im naroka sve šta može. Ne znam ni ja, smatram da treba da snosi odgovornost, ali u okviru dokazivih zakonskih stvari. Za pucanje u streljani jer je maloletan, svakako, šta god zakon da kaže da je za to zaprećena kazna, jer je uradio nešto protivno zakonu. U ovom trenutku ja to vidim kao jedinu dokazivu odgovornost, pored naravno nesumnjivog duševnog bola porodicama itd za koje su ga i tužili.  Ovo da neko vidi da sa detetom nešto nije u redu, što kaže i Psiho gore, je baš nategnuta kategorija jer su deca čudna 🙂 Ok kao veselo dete jednog dana postane povučeno i neke tako direktno jasne znake, ali ako je neko kao Kosta ovaj koji evidentno sajko, siguran sam da je uspeo da to solidno zamaskira.  
×
×
  • Create New...