Jump to content

zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ivane ti si ispao glup

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

klasika jebote [roflmao]

"a ti... kitu oces?!" :D

secam se kad sam gledo ovo prvi put pre nekoliko godina... znaci dok sam hodao prema skoli xD ponavljo sam ovo :)

definitivno classika ....

bobo smrad

< Pepermint - ovo je priceless xD

ovo sam slucajno naso ... jel moze neko da mi objasni sta je on probao da uradi xD ? Edited by Pura.
Link to comment
Share on other sites

Shta koji kurac rade ovo uopshte?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gledao par billy mays klipova pre i zaboravim

sad vidim svi kace billy mays ja rekao neki komicar ili sl koji smara i nisam hteo...i sad otvorim i umirem jedno pola sata konstantno :D

oooh no someone eat spagetti in the shower

ooh someone put dick on this thing

someone decided to have sex in the vase..no problem clean that shit up :D

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Miss sharma - Vranje

komentar ovom slucaju zaista nije potreban :D

stomak me zaboleo [roflmao] [roflmao]

Edited by shiki

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...