Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

formi je u kuci jedva us'o kao regal.

hm... stigao mi stric u ny, trebalo bi da odem da ga vidim, ali mu fon nesto ne radi, do kurca, veceras trebam da izadjem i kad mi tada posalje poruku da se vidimo ima da poludim.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Molim odgovor na ovo pitanje ! [:0]

[:0]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebena chamuga

[roflmao]

keeep on risinggggg, dolazi bivsa riba kod cimerke u posetu, cu je oteram u kurac kad udje :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Seo sam i izračunao kolike ću troškove imati za ovaj mesec ... OMFG.

In the brighter news - pazarili matorci LuKeDe TuV, ćale pali na službeni put u Burkinu Faso, a keva mu ne da jer tripuje da tamo žive ljudožderi :))

Plakao sam od smeha na konto konstatacija koje su padale večeras :)

Sve u svemu, dan je jebeni win (iako sam bio 13 sati na poslu...).

Život je lep.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...