Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blanko menice ima svaka banka, koštaju 50 dinara. Ako to kruku uopšte treba :)

Gledam malo forum pre nego što se bacim na tekstove :)

50 u Hypo banci, 100 u Alpha...(ako pitaju, reci treba mi za firmu, a na pitanje jel imate racun kod nas, samo reci aha..) :)

i kad popunjavas pazi da deo pecata ne bude po ivici, jerbo se ne vredi...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@menager.. xtra su ti patike..

@g КАРЛОВАЧКА БЕРБА ГРОЖЂА 26.-28. септембар 2008. год <= http://www.karlovci.co.yu/

@topik.. odoh da spavam.

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Bio malo sa starim drustvom iz kraja, uvek fina bleja dole.

Pored toga, danas zanimljiv dan u radnji dole... trgovina je uvek funny jer involvira rad sa ljudima. :)

Covek je dosao da kupuje stvari za kupatilo, ali izricito oce samo nasu proizvodnju! Kako je popizdeo kada mu ponudio bugarsku wc solju jujuju.. :)

Takodje, jedan penzos mi je trazio "medicinsku" wc solju, te sam od njega saznao i sta je to. To je ona solja sto kad se iskenjas govno ne ide direktno u "rupu sa vodom", vec ostane u solji, na onom "podestu" i ode tek kad pustis vodu. Tako mozes na miru da uzmes uzorak govneta. Heh, svasta ces saznati. :)

E da, saznao sam i da mi jedan zaposleni ne zna kako se pishe "Dž" lol, pise "Č" umesto. Zbog njega sam jedan tip dzakova nazvao "Noris".

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Takodje, jedan penzos mi je trazio "medicinsku" wc solju, te sam od njega saznao i sta je to. To je ona solja sto kad se iskenjas govno ne ide direktno u "rupu sa vodom", vec ostane u solji, na onom "podestu" i ode tek kad pustis vodu. Tako mozes na miru da uzmes uzorak govneta. Heh, svasta ces saznati. :)

Ja sam mislio da je medicinska ona sholja sto je visha od obichne za tipa 20-30cm, da bi mogli da sednu i oni koji imaju ortopedskih problema. Ali ocigledno ima vishe tih medicinskih.

A to da ljudi ne znaju da pishu slova nije nishta cudno. Daj nekome da napishe par "nezgodnih" slova cirilicnih, pa javi kako je proslo :)

Link to comment
Share on other sites

Razmishljam o promeni faksa jer verovatno necu imati kintu da upishem drugu godinu na Istoriji a i generlano razocharao sam se u fakultet,organizacuje i zauzimanje za studenta. :(

Inache reshio sam da celu noc overavam imdb top 250 i sve shto nisam gledao bacam na torent ukoliko postoji naravno

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^postoji.

Koliko je godina na istoriji? Na mom faxu je 2k evra godina, pritom imam ortaka/kolegu koji sam placa fax jer njegovi ne rade... Radi u shtampariji i DDOR Novi Sad + bavi se produciranjem muzike i web dizajnom...

Nemoj da si lenj, uhvati neki poslic i shljakaj malo, nego da bezveze izgubish godinu :)

Mada ako si se razocharao onda gg :)

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Pa shljakacu ja one way or the other narednih godinu dana...Evo da ti ispricham celu prichu:

Ja volim istoriju, stvarno je volim privlachi me i sa puno entuzijazma sam krenuo jesenas na fax,zeljan da se saznajem nove stvari.

A onda sam se razocharao u tvrdoglave i nezainteresovane profesore,abnormalnu kolichinu gradiva,upravu koje okrece glavu na probleme katedre,totalnu komfuziju i neorganizovanost,jednosmernu primenu bolonje,itd..

Da ne pominjen to shto sam ziveo sa 3 geografa koji su ladili muda i opushteno zavrshavali "faks", tj onu sprdnju od istog,dok sam ja po 2-3 nedelje samo kolokvijume spremao :(

A istu bi platu na kraju imali :(

I sad sam u situaciji da imam 38 poena shto je dovaljno za upis ali ne i za budzet shto znachi gg za drugi godinu.

Jer treba da dam 111ooo din za shkolarinu + 40 7oo din za prenos 2(ej dva!) predmeta + shto meni MIMINALNO treba mesechno 250-300e samo da zivim u bgu(kirija,dadzbine, hrana,troshkovi oko faksa...), shto mu dodje mesechno da moji samo na mene daju oko 450-500 e.

ODAKLE BRE?!

Sad ce naravno neko da se javi i kaze, "e pa sinak, shto nisi uchio". E pa ta 2 predmeta shto nisam dao su jebani uberpro nolajf stajl zivota za dati,dakle neki kombo celodnevnog igranja WoW-a,kliktanja f5 na klejbezablama i strimovanja pr0na u medjuvremenu.

Samo preneseno u vreme provedeno uchetji.

Od nas 150 na katedri DAJ BOZE ako njih 20 uspe da da jedan od ta 2 predmeta.

Shta to govori o fakultetu?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

izvini, ali delujes ko da si pao s marsa:) mislim, ti si ocekivao da cete da ucite istoriju i veselo cavrljate o aleksandru makedonskom i fridrihu barbarosi, to ko da odes na pravni i ocekujes da ces zapravo saznati nesto o sudskom postupku ili da odes na etf i mislis da ces sa drugarima inzenjerima vrsiti interesantne oglede:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

izvini, ali delujes ko da si pao s marsa:) mislim, ti si ocekivao da cete da ucite istoriju i veselo cavrljate o aleksandru makedonskom i fridrihu barbarosi, to ko da odes na pravni i ocekujes da ces zapravo saznati nesto o sudskom postupku ili da odes na etf i mislis da ces sa drugarima inzenjerima vrsiti interesantne oglede:)

Nisam ochekivao da cu veselo da chavrljam o dvojci pomenutih ali nisam ni ochekivao da moramo da specijalizujemo Rim, Grchku i Stari Istok u prvoj godini.

I jedan i drugi(Grchka i Stari Istok su jedan predmet) imaju negde po oko ~2000 stranica obavezne literature, od kojih na kolokvijumeo odpadne mozda 10%, ostalo sve na ispitu.

Naravno oba su dvosemestralni pa mogu da se daju samo nakon odslushane godine.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

I kako ja posle nisam u pravu kad kazhem da drzhavni i privatni faks koshtaju isto kad se malo bolje pogleda shta sve placash? Pritom na privatnom retko postoje ti "boli-me-kara-za-studente" profesori jer ih lepo placaju :)

Ne znam, mislim da nemash mnogo vajde od tog kukanja, nego ako vec to volish jebeno bori se. Pritom shto kazhe doolio, ispade kao da uopshte nisi znao u shta se upucujesh kad si upisao taj faks :D

EDIT: Pritom sve shto mogu da kazhem na tvoje pitanje "shta to govori o faksu" - da je sa jedne strane poptuno dobar faks, chim ima chistku u prvoj godini :) i u potpunosti mislim da na svakom faksu prva godina treba biti najtezha, a ne najlaksha.

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nema tu mnogo da se pricha, sad postoje 2 stvari:

Ili da ponishtm jedan ispit pa da imam uslov(rofl) da obnovim godinu(shto bi me koshtalo ~50-60ooodin na 8rate),s tim stho bi onda godinu dana lepo na miru spremao ta 2 predmeta i taj jedan ponishteni+plus bi ziveo u Jag( i shljakao) jer sam nastavu vec slushao i nemam obavezu da to radim opet, pa bi prebio te troshkove oko stanovanja.

Pa onda lepo sledece upishem drugu kao ochishtjenu i na budzetu.

Druga varijanta je da ostanem u Jag, batalim istoriju,shljakam godinu dana i upishem sledece godine jedan od fakulteta koje trenutno razmatram.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa shljakacu ja one way or the other narednih godinu dana...Evo da ti ispricham celu prichu:

Ja volim istoriju, stvarno je volim privlachi me i sa puno entuzijazma sam krenuo jesenas na fax,zeljan da se saznajem nove stvari.

A onda sam se razocharao u tvrdoglave i nezainteresovane profesore,abnormalnu kolichinu gradiva,upravu koje okrece glavu na probleme katedre,totalnu komfuziju i neorganizovanost,jednosmernu primenu bolonje,itd..

Da ne pominjen to shto sam ziveo sa 3 geografa koji su ladili muda i opushteno zavrshavali "faks", tj onu sprdnju od istog,dok sam ja po 2-3 nedelje samo kolokvijume spremao :(

A istu bi platu na kraju imali :(

I sad sam u situaciji da imam 38 poena shto je dovaljno za upis ali ne i za budzet shto znachi gg za drugi godinu.

Jer treba da dam 111ooo din za shkolarinu + 40 7oo din za prenos 2(ej dva!) predmeta + shto meni MIMINALNO treba mesechno 250-300e samo da zivim u bgu(kirija,dadzbine, hrana,troshkovi oko faksa...), shto mu dodje mesechno da moji samo na mene daju oko 450-500 e.

ODAKLE BRE?!

Sad ce naravno neko da se javi i kaze, "e pa sinak, shto nisi uchio". E pa ta 2 predmeta shto nisam dao su jebani uberpro nolajf stajl zivota za dati,dakle neki kombo celodnevnog igranja WoW-a,kliktanja f5 na klejbezablama i strimovanja pr0na u medjuvremenu.

Samo preneseno u vreme provedeno uchetji.

Od nas 150 na katedri DAJ BOZE ako njih 20 uspe da da jedan od ta 2 predmeta.

Shta to govori o fakultetu?

calimero-1.gif

'de si vitjo, boga mu poljubim!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Prva opcija.

Inache shta bi ti bila alternativa? Istorija umetnosti? :)

Ne medjunarodne na FPN :)

Kruko bilzu si vishe je ovako neshto:

calimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gifcalimero-1.gif

I tako dalje do sto i neshto [:D]

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...