Jump to content

pričajte


Recommended Posts

znas kako, svuda je sranje na drzavnim faksevima, za privatne stvarno ne znam, svuda je preobimno i svuda ima nepotrebnih stvari, tako da, ostani na ovom ako te istorija zanima. nigde neces dobiti to sto trazis i sto ti treba i to treba da imas na umu u pola tri nocu. evo recimo demija de sam ja, sranje, faks je prilicna bleja, ali:

-kadar je los

-program je sranje

-faks se raspada

-gomila nebuloza

-da li sam pomenuo da je kadar los?

e zato sam ja ispeko zanat pre faksa, sad idem tamo zbog papira, a u medjuvremenu radim na sebi, da imam pare da kupim diplomu, ne bih ni isao na faks. fazon je u tome sto sam se ja dobraaano raspitao i znao sam sta me ocekuje, da nisam, upisao bih demiju pre sto godina i izasao sa nje ko balvan i onda bih se cudio kako to mene nece niko da angazuje, a ja gospodin akademski gradjanin. mislim, ovo nema veze sa tvojim faksom, ali svejedno, sta god da uradis, gledaj da se informises preterano pre nego sto se razocaras npr.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobrojutroske!!!

@savovvski-

u susutini su ti rekli, ja ne znam sta si ti ocekivao, upisao si drzavni faks.

daleko od toga da je to lose, i treba tako. preguraj ti prvu godinu (tj pregurao si), upisi drugu, vrsi se selekcija studenata, bice dosta lakse kasnije...

a pazi mene, vrli student, daje savete, LOL!

Link to comment
Share on other sites

jutro....

Ma nije uopste mnogo hladno...cak prijatno...ne duva....lep jesenji dan...

Lepo i za trcanje i za basket..:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jebote nije bilo vendi, valjda ladno... ali danas ce biti da joj zabadamo 20 dinara u sisu!!! to ce biti fotka za istoriju, 20 krezavih tipova koji zabadaju 20 dingera i lizu vendine srtije na sisicama

ali veche nije propalo, zakucali sa tekilama i na kraju je bilo ggnore.. devojke pomahnitale ololo odigrali kolo i caozdravo :) gde su mladi tu je i shala :P

p.s. ovaj sistem je tako neodrziv lololo :) zapravo odrziv je za ino korporacije... za domaca mala i srednja preduzeca je goli otok... prosto te sistem i drzava teraju da ne radis zakonito, i da ignorises zakon... na kraju ispadnesh budala sto radish sve po propisu... ali kome sta pricam... opet ce se pojaviti neko ko nije radio ozbiljno mesec dana u zivotu u nekoj firmi da tvrdi suprotno....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Siso, zovi za taj basket neki, samo prcas jbt! :)

Edesi, doVla...kako baterija...:)

Basket, verovatno, sledece nedelje...cuo sam se sa drugarom, pa je rekao da ce javiti...:)

Cim on meni, ja tebi...tako to ide...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

10 godina, i da mu seku jaja da ne napravi jednog dana retarda k'o sto je on.

+1

ocekuju da ga potapsu po glavi sto je nabijao u neciju lobanju baklju...

ontopikz

dvd poceo da krchi / ispusta neke neartikulisane tonove... vreme je da se menja

cekam da se skine touhou collection da se malo maltretiram sa bullet hell igrama :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

trebalo je i više da ga osude

@Coka: CAOSKE

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...