Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

how mighty have fallen :)

Fed’s $85 Billion Loan Rescues Insurer

WASHINGTON — Fearing a financial crisis worldwide, the Federal Reserve reversed course on Tuesday and agreed to an $85 billion bailout that would give the government control of the troubled insurance giant American International Group.

The decision, only two weeks after the Treasury took over the federally chartered mortgage finance companies Fannie Mae and Freddie Mac, is the most radical intervention in private business in the central bank’s history.

Stocks tumble after government bailout of AIG

NEW YORK - Wall Street plunged again Wednesday as anxieties about the financial system ran high after the government's bailout of insurer American International Group Inc. and left investors with little confidence in many banking stocks. The Dow Jones industrial average lost about 450 points, giving it a shortfall of more than 800 so far this week.

As investors fled stocks, they sought the safety of hard assets and government debt, sending gold, oil and short-term Treasurys soaring.

a tek smo pocheli :]

jbt ceo dan jedem nikako da se iskuliram :] sad josh da zabodem loma i kuntalaja :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mrzim gigatron...

de si brate:)

jel ono 'nemamo sada, a stoji nam u cenovniku za necije babe zdravlje, ali ako oces da dodjes sutra, pa da narucis za naksutra, pa da ti opet ne stigne, mozes slobodno'?

sa si uzo?

i mojne kuliras moje postove vise:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam wacom intuous3 a4 930SE...a kada sam naruchivao bilo je u fazonu - moramo da pitamo dobavljacha da li ima u magacinu koji je na vozdovcu, mi smo na banovom brdu, pa dok ga mi okrenemo i on to donese ako ima, trebace jedno dva, tri, pet dana...ali vi slobodno zovite na ovaj telefon iako se niko nece javljati ni u podne.E da, cena koja je na sajtu itsvet.com je stara iako pishe da je azurirara 15. septembra"

trebace mi jedno mesec,dva da se naviknem na ovo chudo...potpuno je neobichno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znaci danas si blejkao sa ortacima a sutra ces sa devojcicom???? :)

pa nije,bila je devojcica tu prepodne do 2,pa je morala u skolu :)...

tako da sam danas celokupno blejkao sa svima,zato dan i jeste bio lep...

a sad evo igram pes6,master ligu,i slusam muziku...boze koje blejkanje,ovo nije zdravo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

igi:

opa, uzeo si bas profi profi tablu, gratz:) jedino mozda, ali mozda, ne znam koliko si vagao odluku, je trebalo da uzmes recimo A5 wide, vecini ljudi je lakse na manjoj radnoj povrsini, zato sto kod vecih poteza nisi toliko precizan jer, naravno, ne radis na tabli, nego u stvari na monitoru, pa sto veci potez, to nepreciznije, tipa iskrivis tablu malo i eto ti dijagonale umesto paralele, sto nije problem kod manjih tabli. a ako ti treba peglanje, onda zumiras. ja sam isto bio u fazonu sto vece to bolje, onda sam probao par komada i mogu ti reci da se ne bih bunio cak ni za A6, a za A4 bih, ali ako ti odgovara, onda do jaja, posto si uzeo bas ekstra tablu.

navicices se za par dana potpuno, ja sam isto licio na pecinskog coveka kome su dali kompjuterskog misa u ruke prvih par sati, ali naviknes se brzo, stavise, naviknes se previse, posle te mrzi da radis tradicionalno, pa moras da se tuces:) take it from me koji sam otprilike prezirao digitalno:)))

to su i meni rekli, onda sam ispizdeo i cekam da se oladim, pa da ih zovem:)

laki:

paj sad ovo: compland ima vece cene od gigatrona:) idi na sajt oba, pa ces da vidis, totalni carevi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U danas kao malo ogrejalo sunce covece. Naravno, nije nesto toplije napolju, ali je zato svetlije ;)

A ja nekako uspeo da ukljucim dva MSN-a i sad se jedan loguje, pa se drugi loguje a izbaci prvi i on kao "logovali ste se na drugom mestu" i tako se medjusobno izbacuju a ja se pitam kako sam uspeo da ostavim kucni komp ukljucen, klikcem na ono Connect na prvom MSN-u a on stalno ispada i tako. Trebalo bi mozhda da sacekam da se probudim pa da krenem da radim ;))

paj sad ovo: compland ima vece cene od gigatrona:) idi na sajt oba, pa ces da vidis, totalni carevi:)

Onda Gigatron, nema tu puno nauke :)

Link to comment
Share on other sites

ako ti kažeš Lale [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...