Jump to content

Horor u mojoj kuci


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takve situacije nisu uopste naivne ... ako nedajboze neki lopovi hoce da overe vasu kucu, moze lako da se desi da vas testiraju. Desilo se to mom dobrom drugu da su mu opljackali gajbu dok je spavao ... imao je veci stan, i pre pljacke nekih 10 dana redovno mu se prozor otvarao u jednoj sobi... preko leta, tako da ga je neko vreme zatvaraop i posle na dva dana prestao, smorio se vise, kao ko ga jebe, i ujutro se probudio opljackan :) odneli mu notebook, pare, telefone, xbox, monitor i ko zna sta jos... sve sam kapirao al da su likovi iznosili monitor kroz prozor, i da nikog nisu priobudili jednostavno ne kapiram :)) (hint: bilo je to pre nekih 6 godina... prema tome crt monitor:) )

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

momce koji si napravio topic...

za 20e i placen put od bg do panceva i 2 sendvica ja cu ti cuvati preko noci gajbu !!

mozes mirno da legnes da spavas cim se bude nesto culo budi uveren da ce biti reseno...

ne ne salim se stvarno hocu da uradim to

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

proslo ok sve veceras, nista paranormal.

gledao sam neke stekove danas pa mi u jednu ruku krivo sto nije ispala neka pizdarija, da vidim kol'ko bijem ambush s kuhinjskim, iza vrata [^]

nista, ostace na tome da sam istripovao zbog slabog sna ali kako se shalon otvorio i kako su se svetla pogasila a kuhinjska vrata sama otvorila, ostace misterija.

indeed

Link to comment
Share on other sites

...verovatno da neki lopovi overavaju kucu pre "grand pljacke" ako je to najverovatnije stvar ...

cisto da vide kakve su reakcije ljudi u kuci , tj da li se osvrcu na sitnice ili ne kako bi znali kako da reaguju

Jedna od dobrih stvari da bi video da li stvarno neko zeli da udje u kucu je da stavis flasu (staklenu) na ivicu kvake , tako da ako neko stvarno pokusa da otvori vrata , ti ces itekako dobro cuti to

ne znam meni to nije jasno da neko dolazi par puta u punu kucu da je overava pre pljachke kad se povecava shansa da bude uhvacen

momce koji si napravio topic...

za 20e i placen put od bg do panceva i 2 sendvica ja cu ti cuvati preko noci gajbu !!

mozes mirno da legnes da spavas cim se bude nesto culo budi uveren da ce biti reseno...

ne ne salim se stvarno hocu da uradim to

vidi jbt bruce lee hoce da ti pomogne!

meni su se par puta isto deshavale neobjashnjive stvari al nikom ne pricham da me ne bi zezali :(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Јовану не смеју да зезају, прво што је и сама зајебана к'о кратко ћебе зими, а друго, што се добро зна са исто тако зајебаним ликовима...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dz ako ih uhvate dok su samo u kuci,mogu da prodju manje kaznjeno nego ako budu uhvaceni sa tv-om u rukama kako iskacu kroz prozor

[roflmao]

ahahahahahaha

DAJTE COVEKU DIPLOMU PRAVNOG ....

S obzirom da zivimo u srbiji, samo to sto te uhvate u kuci im daje za pravo da te upucaju hihi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ali tehnichki on ih pozajmljuje,nashao je rupu u zakonu!1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Naspavaj se, ne pali wow dan-dva, iskuliraj se negde i vidi da li ćeš opet da se tripuješ.

Dok sam išao u srednju imao sam trip dok spavam da se ukočm, ali skroz, čak ni glavu ne mogu da pomerim samo očima kolutam, i par puta sam čuo glasove kako mi šapuću na uvo, bez preterivanja.Što je najgore od svega nisam nikada bio siguran da li sanjam ili je to budno stanje, jer prikaz sobe je realan što nije karakteristično za snove a posle toga uvek "ustanem" potpuno budan.Dok mi se to dešava uvek pokušavam da skupim snagu da udarim to nešto međutim kada se opustim trgnem se i naravno nema ničega, užasan trip, još to što nisam siguran da je to san uopšte.Srećom laknulo mi je kada mi je drugarica rekla da se i njoj isto dešava pa smo se malo raspitali i videli da je uobičajen medicinski fenomen koji se javlja usled premora i manjka sna.Ne daj Bože nikome ovo što se meni dešavalo, verujte mi

deshavalo mi se par puta... uzasno je

naj bolesniji momenat u ovom stanju je kad sam u snu shetao sa ortakom kroz jednu ulicu u kraju koja nije bash prometna i sl. i nailazi neki kloshar u susret nama.... trazi pare onako sa dlanom ka nama... . Mi kao nemamo produzujemo dalje , a kloshar mene hvata za rame i govori neshto shto ja chujem onako "usporeno" u tom trenutku se toliko userem da krenem da u snu zabodem lika , ali ruke nece da reaguju , pokusavam ali nece... i sledece cega se secam je da gledam u zid sobe i da ne mogu da se pomerim niti da kazem bilo sta (a zelim...) ...

uglavnom ne secam se dalje sta je bilo , znam da sam se nekako probudio i skontao da sam sanjao i da sam gledao taj zid do kreveta i ....

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...