Jump to content

Horor u mojoj kuci


Recommended Posts

Naspavaj se, ne pali wow dan-dva, iskuliraj se negde i vidi da li ćeš opet da se tripuješ.

Dok sam išao u srednju imao sam trip dok spavam da se ukočm, ali skroz, čak ni glavu ne mogu da pomerim samo očima kolutam, i par puta sam čuo glasove kako mi šapuću na uvo, bez preterivanja.Što je najgore od svega nisam nikada bio siguran da li sanjam ili je to budno stanje, jer prikaz sobe je realan što nije karakteristično za snove a posle toga uvek "ustanem" potpuno budan.Dok mi se to dešava uvek pokušavam da skupim snagu da udarim to nešto međutim kada se opustim trgnem se i naravno nema ničega, užasan trip, još to što nisam siguran da je to san uopšte.Srećom laknulo mi je kada mi je drugarica rekla da se i njoj isto dešava pa smo se malo raspitali i videli da je uobičajen medicinski fenomen koji se javlja usled premora i manjka sna.Ne daj Bože nikome ovo što se meni dešavalo, verujte mi.

na redovnoj bazi matori. neki delovi mozga se probude, oni motorni ne, i desi se taj skenj.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e imam isti problem kao i kori i daki :) ...

mnogo gadan trip,i provalio sam da se desava kada si mnogo umoran,znaci otvorim oci i vidim sve,ali ne mogu da se pomerim,nemam snage. i cujem neko sustanje samo. to mi se deislo prvi put na ekskurziji u busu,fazon otvorim oci i vidim ljudi setaju ali ne mogu da kazem nista niti da se pomerim i onda nekako prikupim snage i iscimam se. mogo zajebano :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Najgori trip ikad, kad smo vec presli na "spavam i tripujem se" temu, je bar po meni kad sanjas da te neko kolje/juri onako u tom polu snu a ti ni makac da pobegnes. Ovo za gusenje je redovno u sezoni polena i kod asmaticara. Dises kroz usta a nizak procenat vlaznosti u vazduhu i osusi se grlo pa nit ovamo nit onamo. Flasa vode kraj kreveta 24/7 moj je savet.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Naspavaj se, ne pali wow dan-dva, iskuliraj se negde i vidi da li ćeš opet da se tripuješ.

Dok sam išao u srednju imao sam trip dok spavam da se ukočm, ali skroz, čak ni glavu ne mogu da pomerim samo očima kolutam, i par puta sam čuo glasove kako mi šapuću na uvo, bez preterivanja.Što je najgore od svega nisam nikada bio siguran da li sanjam ili je to budno stanje, jer prikaz sobe je realan što nije karakteristično za snove a posle toga uvek "ustanem" potpuno budan.Dok mi se to dešava uvek pokušavam da skupim snagu da udarim to nešto međutim kada se opustim trgnem se i naravno nema ničega, užasan trip, još to što nisam siguran da je to san uopšte.Srećom laknulo mi je kada mi je drugarica rekla da se i njoj isto dešava pa smo se malo raspitali i videli da je uobičajen medicinski fenomen koji se javlja usled premora i manjka sna.Ne daj Bože nikome ovo što se meni dešavalo, verujte mi.

Corey imao si paralizu u snu, to sam i ja imao samo bez glasova, uzasan osecaj stvarno.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

Link to comment
Share on other sites

ako imas bilo koji webcam mozes da napravis jednostavnu motion capture spravu sa cyeweb one channel programom, koristio sam to kada sam tripovao da mi gazda banjava kada nisam gajbi i pretura po stvarima.... mada verovatno prozivljavas paranoju u las pancevu.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Najgori trip ikad, kad smo vec presli na "spavam i tripujem se" temu, je bar po meni kad sanjas da te neko kolje/juri onako u tom polu snu a ti ni makac da pobegnes.

+1

mada kazu da se to desava kada se osoba skupi / zgrci dok spava

@ paranoja ili potencijalni nepozeljni gosti (tj lopovi/ neke abominacije :D )

verovatno da neki lopovi overavaju kucu pre "grand pljacke" ako je to najverovatnije stvar ...

cisto da vide kakve su reakcije ljudi u kuci , tj da li se osvrcu na sitnice ili ne kako bi znali kako da reaguju

Jedna od dobrih stvari da bi video da li stvarno neko zeli da udje u kucu je da stavis flasu (staklenu) na ivicu kvake , tako da ako neko stvarno pokusa da otvori vrata , ti ces itekako dobro cuti to

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ja sam istripovao da mi je neko zvonio na vrata rano ujutru(cim sam se probudio) i kad sam pogledao kroz ono okce na vratima tripovao sam da sam video lika koj podize pistolj. dani kad sam igrao cs mixeve do 4 ujutru a budio se oko 7-8 ... strasno xD

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...