Jump to content

Zero Zero Seven


Lex

Recommended Posts

James Bond is to swap vodka Martinis for a new 'Zero Zero Seven' brand of Coca-Cola.

The drinks giant has teamed up with the makers of the latest Bond film 'Quantum of Solace' to launch a special 'Zero Zero Seven' version of their Coke Zero drink - named after the agent's code number 007.

'Quantum of Solace', which sees Daniel Craig reprise his role as the British spy, is released on October 31 and Coca-Cola will simultaneously launch the new 'Zero Zero Seven' logo and limited edition black bottles in the £5 million deal.

The company hopes the marketing strategy will make Coke Zero - which is a sugar-free version of Coca-Cola - more appealing to men.

A spokesperson for Coca-Cola said: "It's an honour to partner Coke Zero with such an iconic franchise as Bond."

Bobby Britton, brand director of Coca-Cola Great Britain said: "The new edgier Bond persona is the ultimate embodiment of the Coke Zero brand personality and expected to make the brand more popular with its target audience of 20-something men."

The limited edition 'Zero Zero Seven' Coke will sell for £1.50 at upmarket department store Harrods in London, as well as being available at other outlets across the UK.

lol...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

at g: tu se misli na martini kao koktel, a ne kao vrstu vermuta. samo što se umesto džina stavlja votka, valjda.

žensko piće u suštini.

at topik: dno dna. svaki bond u poslednjih xy godina je imao product placement, ali ovo je previše. u sledećem filmu ima da bude "name's bond. james brought to you by windows vista bond."

Link to comment
Share on other sites

Ako me secanje dobro sluzi, on ne pije sa maslinkom, zato sto je sa maslinkom "stirred", jer on pije "shaken". Ali mislim da pije koktel zato sto je 60-tih koktel bio moderan. Inace, najlepse on pije, Pirs naravno, u Tomorrow never dies, kada cepa Smirnof iz onih ogromnih shot chasha (koje nigde ne mogu da nadjem), pre nego sto ce uci Teri Hecher da joj pocepa ljubicu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ako me secanje dobro sluzi, on ne pije sa maslinkom, zato sto je sa maslinkom "stirred", jer on pije "shaken". Ali mislim da pije koktel zato sto je 60-tih koktel bio moderan. Inace, najlepse on pije, Pirs naravno, u Tomorrow never dies, kada cepa Smirnof iz onih ogromnih shot chasha (koje nigde ne mogu da nadjem), pre nego sto ce uci Teri Hecher da joj pocepa ljubicu.

"vodka martini, stirred, not shaken."

браво за сцену, и ја тражим те високе шотинг чашице. кад и ако их нађеш, јави. јављам и ја теби.

мени је најјаче шотирање у "Дуги пољубац за лаку ноћ", када Ђина Дејвис рока водку кружним потезом пред забезекнутим Семијем Џексоном.

тешка имбецилија, што се тиче кокаколе. ред је да га у следећем наставку кокне "радикални Србин" Данило Рељић.

:)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

najsmeshnije je shto koliko se setjam u prvim knjigama on pije viski :)) al dobro kapiram da su morali da pobegnu od tog brute fazona pa je zato preshao na martini (koga u kasnijim knjigama naruchuje). martini dry je kao prvo koktel. pravi se od 3x gina i 1x vermuta. bondova varijanta je umesto vermuta ide votka. chak se pominje i neka vrsta vina koliko se setjam koja se dodaje da bi dalo rezak ukus (to dodushe samo u knjigama). u klasichnom receptu se ne mutjka nego se mesha shtapitjem u chashi (zashto ? da se ne bi led previshe raspao [:D]).

znachi original bondov (iz filmova) je:

3x gin

1x votka

promutjkan sa ledom

ukrashen limunom

samo dash (kako se ovo prevodi?) vermuta.

dashak, vetritj :)) gledao sam u par filmova (ne bond) kako samo prinesu icecold flashu i dunu isparenja :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kao Monte Carlo sija Montenegro

brod u marini

sedis sam za rulet stolom

a u ruci ti suvi Martini

...

Crni smoking

i like the way you're talking [roflmao]

i like the way you're smoking [roflmao]

neponovljiv k'o 007

pa mislim dok ga gledam

chak i jeca zna!1

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...