Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Design Hotel Mr. President

jel to kod ekonomskog? hotel cuven po tome sto ima sliku hitlera [:D] upoznao sam pre neki dan devojku koja radi tamo kao "event manager" (lol). mada, kao neko jaje je.

otichu mi prsti kako su krenule ove zimnotje. cirkulacija kurac, jeb'o me duvan. ali mogu vam reci da sam prilicno srecan kako je krenula jesen. definitivno sam zimsko dete ^_^

konacno sam se naspavao, sad u nove radne pobede.

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sve je kul, malko sam bolestan ali je kul, idem danas imamo prezentacije studia,

koje mi ne znace nista jer ionako znam sta tju da izaberem :(

btw , me happy panda bear stigla makina

40d-950.jpg

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

sta to znach - Design Hotel? Jel svakom gostu date vodene bojice, blok 5 i slobodnu temu?

znaci da furaju pricu "mi smo drugaciji/mi smo neobicni/ glavna stvar je umetnost/ blablabla"

u sustini, hotel nema kategorizaciju, jer bi morao dobiti 3* zato sto nema fitness, spa(za 4*) i bazen(za 5*) ali umetnicka dela u hotelu, celokupni utisak, i sam dizajn interijera vuce 5*. tako nesto

jel to kod ekonomskog? hotel cuven po tome sto ima sliku hitlera [:D] upoznao sam pre neki dan devojku koja radi tamo kao "event manager" (lol). mada, kao neko jaje je.

e bas taj :)

pored hitlera imas i staljina, niksona, fidela i tako dalje

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

I meni, znojim se al se naviknem.

A sad se tresem, slaba cirkulacija, šmrčem, zamagljavaju mi se naočare itd. Damn winter.

wow, wow, wow, wow....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja ne kukam uopšte! fala bogu pa je prošlo mrsko leto :)

qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kako neko moze da mrzi leto i da gotivi ovo sranjkasto depresivno okruzenje gde su sve zene kao uchaurene

nemam pojma kako cu se adaptirati da nisam u na otvorenom 80% vremena

edit: mendzi nismo svi debeli pa da se znojimo kao prasci, a spavamo u gacama ili bez njih :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti i profesore vise, kako ih mrzim uffff.

3. nedelja skole, sledece nedelje exkurzija u inostranstvu, tek smo dosli sa 2 meseca zajebancije, mislimo o exkurziji i svi navrli ove i sledece nedelje kontrolni / ispitivanja ! Kako ne znaju da pogledaju raspored i da isplaniraju, samo kako njima odgovara...

[angry2]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...