Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav rsmo odo da spavam

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebo te, koji smor. uzeo novi procesor i plocu, reformatirao c:, instalirao win, krenuo sav srecan od nule da instaliram sve programe, uleti mi neki desktop hijacker, i ode sve u kurac...sednem na bajs da odem do mauda, na pola puta mi se u gumu zabode neki komad zice od 20cm i iskasapi je skroz...i nista, onda sam odgurao bajs do kuce, pa zapalio do ortaka gde sam uspeo da izgubim partiju saha (iako sam mu pohasao kraljicu u prvih 5 poteza), a posle smo nasekli neki mezetluk, lipali pivo, i pisali blokajliju, pa sam uspeo da izvucem dan koliko-toliko. danas me ceka sredjivanje sistema, smorio sam se vise od svega toga.

a da, mislim da mi je ovo jubilarna, peta, guma ove godine.

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sredio sve obaveze na faksu. Naleteo na kolegu, naleteo na koleginicu, pa naleteo na sestru od strica koja zhivi u pizdu materinu, pa naleteo na lika koja ima istu majicu kao ja :))) Bozhe danas je bash neki chudan dan :D

Sad odoh da spavam jer sam budan od juche.

P.S. A mozhda i necu :))

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Sredio sve obaveze na faksu. Naleteo na kolegu, naleteo na koleginicu, pa naleteo na sestru od strica koja zhivi u pizdu materinu, pa naleteo na lika koja ima istu majicu kao ja :))) Bozhe danas je bash neki chudan dan :D

da, krajnje je chudno kad odesh na faks a tamo sretnesh kolege i koleginice:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...