Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 dana bez neta htedoh da premrem :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Danas, zvanichno, bio prvi dan u civilnoj...bice to dobro, chini mi se.

i meni isto, sve sto sam uradio jeste da sam isfotokopirao neki list u pet primeraka u susednoj kancelariji i sto sam nekoj matoroj arhitektici sabrao neke dnevnice na kompu jer je izgubila digitron. Kada se pogleda, ja imam na poslu vremena da radim svoje stvari nesmetano, jer oni nista ne rade (ministarstvo odbrane) osim sto idu u "biblioteku" pa zaplicu jezikom vec oko 2. Jedino sto je radno vreme uzasno rigidno od pola 9 do pola 5, ali barem ne grabuljam ili postarishem

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

i meni isto, sve sto sam uradio jeste da sam isfotokopirao neki list u pet primeraka u susednoj kancelariji i sto sam nekoj matoroj arhitektici sabrao neke dnevnice na kompu jer je izgubila digitron. Kada se pogleda, ja imam na poslu vremena da radim svoje stvari nesmetano, jer oni nista ne rade (ministarstvo odbrane) osim sto idu u "biblioteku" pa zaplicu jezikom vec oko 2. Jedino sto je radno vreme uzasno rigidno od pola 9 do pola 5, ali barem ne grabuljam ili postarishem

Ja sam u bolnici. Radno vreme je po defaultu od 7 do 2...stim shto je u stvarnosti od 8 do 1 max, a mogu i ranije da izlazim. (oko 12) Odlichna stvar je to shto mi je 'shef' do jaja lik, pa cu moci sa njime da pravim dilove da mi daje slobodne dane. A radicu odrzavanje racunara i mreze. Vec sam danas upoznao neku, mladu, slatku sekretaricu. Ja njoj promenio ketridze na stampachu, a ona mi skuvala kafu hihi

Link to comment
Share on other sites

Ipak ce biti tog nekog basketa veceras, veruju momci da ce biti suvo...

Umoran sam, gledao Jelenu jutros a morao ustati ranije no uobicajeno zato sto moram intenzivno pomagati u narednom periodu caletu u firmi.

Da, ovo je update za moje rl drugare na forumu, cisto da znaju da sam zauzetiji lol.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Danas sam igrao wow ja mislim jedno 9 sati. Jednom sam jeo, propustio sam teretanu, sve me boli što je mesnato a kad ustanem preskače mi srce. Alal tebi vera Kili, ovako da radim svaki dan tačno bih umro :|

vremenom se naviknes

al zaboravio si da dosas

gubitak social skilla, deformaciju kichme, atrofiranje misica, svodjenje svih pokreta na pomeranje misa, gubitak zelje-penisa da se pomeri/za realnoscu, definisanje mozga po wow potrebama, unistavanje imunog sistema jer ne dises vazduh nego samo klimu i svoj vazduh u krug, glovobolju kad vezes tako nekoliko dana a posle nedelja, konstantnu malaksalost (to tek posle nekoliko godina)

na kraju, kao i kod teskog drogiranja, kad prestanes da igras jer ti je stvarno dobro nastavljas da igras sve vise i vise da bi opet osetio neko zadovoljstvno kad nesto uradis kao na pocetku ali to se nikad ne desi i samo postaje stresno posle toga i depresivno

i tako

Link to comment
Share on other sites

gubitak social skilla, deformaciju kichme, atrofiranje misica, svodjenje svih pokreta na pomeranje misa, gubitak zelje-penisa da se pomeri/za realnoscu, definisanje mozga po wow potrebama, unistavanje imunog sistema jer ne dises vazduh nego samo klimu i svoj vazduh u krug, glovobolju kad vezes tako nekoliko dana a posle nedelja, konstantnu malaksalost (to tek posle nekoliko godina)

Ali ja nemam klimu i socijalni skil a malaksalost i glavobolju sam osetio posle prva tri sata :)

Ti mora da si bio neki sportaš čim te je ovo sve uhvatilo posle ko zna koliko :)

Link to comment
Share on other sites

Prosao danas pored Nemanjine firme, svratio bih na obecani sok, ali sam kasnio na cas :/

Drugi put :)

Nemoj posle da ti ja budem izgovor za keceve u skoli....:)

Dao mi brat da mu sredim racunar....naisao sam na vrlo interesantne fotke njega i devojke.... [:0]

I, ne, necu ih kaciti ovde...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...