Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe...ja kad sam isao u skolu, nije bilo interneta :)

Sad vidim koliko je to jadno vreme bilo...:(((((

Vi ste bre srecni, imate wow, imate internet...

vi bre gtfo...

@Kreator

I gledaj da ove godine ne bude drama na kraju...lepo sedi d`ucis od prvog dana... (jao, kako sam mrzeo tu recenicu) :))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Hehe...ja kad sam isao u skolu, nije bilo interneta :)

Sad vidim koliko je to jadno vreme bilo...:(((((

Vi ste bre srecni, imate wow, imate internet...

vi bre gtfo...

@Kreator

I gledaj da ove godine ne bude drama na kraju...lepo sedi d`ucis od prvog dana... (jao, kako sam mrzeo tu recenicu) :))

[xx(]

Super, imam wow, zamalo sam pao razred, nigde nisam sto godina izasao, super stvarno...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

[xx(]

Super, imam wow, zamalo sam pao razred, nigde nisam sto godina izasao, super stvarno...

Ja sam II godina gimnazije bio `93, sta mislis kad sam ja mogao da izadjem...a, i ne daj boze da izadjes u to vreme, sa svim onim novopecenim mrstavcima i celavcima, i cecama, i zoricama brunclik...:(

Cutite, imate mnogo srecnije detinjstvo od nas!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

gledam ove ponude nasha dva provajdera mobilne telefonije za pristup internetu

ne mogu da verujem koliko je telekom povoljniji... kod njega za 6k din dobijash pcmcia karticu za lap i uz pretplatu od 900 din imas pristup netu sa mesechnim protokom od 1 gb

a telenor za 10k daje karticu i uz pretplatu od 700 din imas ukljuchenih pishljivih 100 mb protoka !!!! ej 100 mb !!!!

lolz

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod '93, njenih posledica i ostalog.. evo sad idem da predajem dokumenta za jebenu italijansku vizu.. smaraci oni zabari, nisu normalni sta sve traze, razna primanja, kurce palce.. dokaz da imam 70e na racunu po danu boravka, kao da cu da im ostanem tamo a imam potvrdu iz agencije da idem na 5 dana na bienale u veneciji :/

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam II godina gimnazije bio `93, sta mislis kad sam ja mogao da izadjem...a, i ne daj boze da izadjes u to vreme, sa svim onim novopecenim mrstavcima i celavcima, i cecama, i zoricama brunclik...:(

Ja sam bio '00/'01 i pičio se Kanter! \o/

I svi smo bili pod euforijom demokratskih promena. Good times.

Link to comment
Share on other sites

i tebi uvalili da morash od septembra da placash gajbu? [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sa1nt

pil

>>> sta vam je ljudi, ja sam srecan :)

konacno mogu jedno mesec dana da blejim kuliram i pijem bez ranog ustajanja, dok ne pocnem da radim sledeci posao, koji me najverovatnije vec ceka :))))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...