Jump to content

The Kurva


Recommended Posts

A el si razmiljao voodoo sta rade one ribe koje nemaju sise ili nedaj boze koje bubuljicu an licu.

Našminkaju se.

Eo ja sam prekjuče video jednu koja nema neke sise a ima i bubuljice, pa mi je bila vrh. Nažalost, ima dečka i tripuje da oće da se uda za njega.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

manje sranja, vishe prtzanja! evo vam beer fest jbt, pohrlite i grabite za bulje i sise i zakon verovatnoce i statistike ce raditi za vas!

primetio sam da pomaze i ako imash maju prison break-a;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Našminkaju se.

Eo ja sam prekjuče video jednu koja nema neke sise a ima i bubuljice, pa mi je bila vrh. Nažalost, ima dečka i tripuje da oće da se uda za njega.

zasto mi zvuci kao da ima 15 godina? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Erm, treba velika hrabrost i za objektivnost na drugoj strani, pa gomila žena ima dečka i seks samo zato što ima pičku, a sa ostalim kvalitetima je vrlo tanka... ono, izbacim sise i ja sam sad riba i garant prilaze makar trojica za veče, a ti braćori uradi ne znam šta od sebe, i dalje je velika verovatnoća za fail.

Sisajte ga žene.

hahhaha

chekaj shta si tachno pokushao sa ovim da kazesh nisam bash razumela?

1. da ce tipovi da stave pishu u bilo shta

2. da i najgore gaborke imaju dechka samo tebe iz nekog nepoznatog razloga nece

3. da ti se svidjaju/prilazish ribama 'tanke sa kvalitetima'

???

oO

 

Link to comment
Share on other sites

e ispada da su samo tipovi suvi e pa nisu i ribe su

a zashto? hint> idite na history rura i pogledajte topice o ribama npr

ljudi su se strahovito otudjili zato shto jedni druge hejtuju i pogreshno shvataju, sa obe strane

drugarice su drugarice

jagode su jagode

stolica je stolica je stolica je stolica

Shto se vulnerability window-a tiche jes da mi ponekad nije jasno zashto sam neke khm khm, al za svakoga koga nisam bilo mi je jasno zashto nisam htela.

Ne kazem da su i druge devojke takve znam da ima debila kojekakvih, ali opet momci, znam i da je potrebna velika hrabrost biti objektivan shto se sebe tiche ;D

Sviđa mi se kako rezonoješ.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Zene su zlo koje treba iskoreniti.

(sorry, nisam ga gulio mesec dana, prvi put od detinjstva, a hejt prema zenama mi je uvek "dobrodoshao" ventil...)

Kakva genijalnost, gomila tifuznih sa nejebicom i gomila jebacha na istom topiku.

Ohh my,.. ohh my,.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Muskarac ne moze da ne gleda sexualno na drugarice (tj na zenski rod) ... jer da vam bilo koja ortakinja ponudi picke, 98% bi jebalo. To je to. (Onih dva procenta su oni koji jos nisu sigurni da li ima neki klozet, i kole, ciji intelektualni level je odavno prevazisao ovozemaljski instiktivni nagon).

Naravno ... to nema nikakve veze sa postovanjem drugarica, i nekim overall zagorom. Covek koji ima redovan kres, i nije totalni sovinista/retard nece razmisljati kako jebe ortakinje niti ce pokusavati da uleti u neku semu ... al kad bi se "konkretno" ponudila ... ;)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Da, da, hiljadu razuma, narocito kada ti sevne patka jer ti je neocekiano pokazala sisu.

Nego, da vidimo koje su glavn maxime:

- Kurac nema oci

- Picka nije od sapuna

Pozdrav uz narodnu pesmu nepoznatog autora:

Jebite se to nije sramota

Bez jebanja nema ni zivota

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Da, da, hiljadu razuma, narocito kada ti sevne patka jer ti je neocekiano pokazala sisu.

Nego, da vidimo koje su glavn maxime:

- Kurac nema oci

- Picka nije od sapuna

Pozdrav uz narodnu pesmu nepoznatog autora:

Jebite se to nije sramota

Bez jebanja nema ni zivota

Ajde devojke dajte dedi da vas uvati z'sisu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da, da, hiljadu razuma, narocito kada ti sevne patka jer ti je neocekiano pokazala sisu.

Nego, da vidimo koje su glavn maxime:

- Kurac nema oci

- Picka nije od sapuna

Pozdrav uz narodnu pesmu nepoznatog autora:

Jebite se to nije sramota

Bez jebanja nema ni zivota

A moz` i tako... [:D]

...E nesto razmisljam, najbolje ono cokoladu u ruku pa u parkic nedeljom popodne, kad mame nisu pored dece [buck]

Edited by Nemesis©

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...