Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kazu tosic i ovaj drugi dobili naredjenje da se hitno vrate :D b92 izvor :D

verovatno znachi i da ce Djukic otici sa klupe.

idiotizam. ja da sam igrac ne bi se vracao. otisli momci na olimpijadu -- zezaju se malo. vodaju kineskinje levo desno.

shto se tice igre danas, meni se svidelo kako su igrali momci. ne znam o cemu pricate, bilo je gresaka ali mi se dopalo kako je sve organizovano i da se zna ko stha radi. prvi put sam gledao onog tosica, i momak je zaista sjajan. odusevio me je

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Da, svaka mu cast sto je 70 minuta igrao kao pickica sa jednim napadacem, i to Rakicem koji ni Stanka ne bi mogao da predribla... Koja je vajda od te leprsave igre kad raspaloj Australiji ne mogu gol da daju?

jbg Ausie nisu prelazili centar...neke i nismo pobedili, meni je dovoljno shto sam gledao nashu reprezentaciju koja stalno napada :)

Link to comment
Share on other sites

nije Bambi toliko dobar,da je bio dobar danas,jeste,ali daleko od toga da je sjajan.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...