Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zrachi dosta shto u gimnastici favorizuju kineze al bash ono, neki su naravno zasluzeno tu gde jesu pogotovo u mushkoj konkurenciji, mada ima izuzetaka, dok kod devojchica stvar postaje totalno ochigledna. ruse su sa druge strane urnisali, neko ce josh da pomisli da to ima neke veze sa gruzijom jelte.

zabar je realno imao par greshaka, ali da je trebalo da zavrshi 4ti to teshko, s druge strane drago mi je da je nemac onaj osvojio medalju, bukvalno ej an svim spravama bio 4ti.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

isinbajeva je chudo, niko je nece stici sledecih 20 godina kao ni sergeja bupku :) chovek prestao da se takmichi pre 10ak godina a josh uvek nisu ni blizu njegovih rekorda, kao sto je i isinbajeva prva preskochila 5 metara a sad ide santimetar po santimetar i uzima pare za obaranje rekorda :)

Link to comment
Share on other sites

To je to jebote! [roflmao] Jel' on pred penzijom pa ga zato josh tolerishu ili shta? :)

Juche, gimnastika, vratilo = najruznija stvar koju sam do sada video na ovoj olimpijadi. Posrashe se sudije Nemcu, Amerikancu i pogotovo Italijanu na glavu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ovi što skupljaju koraćeve gluposti su pet puta veći dementi od njega. koji je to zilotski hejt majkomila... sve zbog toga što im je onomad rekao da ne jebu.

to je ono, rekao nam je da ne jebemo, ajde da mu pokažemo KOLIKO mi ne jebemo. nakaradni karamazovi

Link to comment
Share on other sites

alo bre braco zmajevi kako bilo ko moze da mrzi (dobro mozda je mrznja prejaka rech - da ne voli) Koraca? On je toliko lud chovek da morash sa uzivanjem da pratish njegovo komentarisanje, jer po meni fora za komentatora je da se prolupava shto vishe i na taj nachin uchini mech josh prijatnijim za gledanjem.

to je inache jedan od razloga zbog kojih neki ljudi smatraju Milojka Pantica najvecim komentatorom na nashim prostorima ikada, a svi se dobro secamo njegovih prenosa i zashto smo voleli da ih pomno pratimo

@topic:

6-3 vodimo na pola 3ece...

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

svaka cast vaterpolistima,bas su sabili zhreb haha!

kapiram da ce usainu boltu mu biti malo teze nego na 100,ali zelim opet da gledam kako lagano trckara do cilja i obara rekord. :)

edit: evo ga,usain bolt 19.30,novi svetski rekord :) pocistio ih je bukvalno...

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...