Jump to content

RUR majice 2008 - PREUZIMANJE


Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam sta da vam kazem momci, evo spreman sam da cujem predloge. Sto se tice jedne porudzbine koja je bila za dve majice a stigla jedna, gde je promenjena cena sa 1100 na 550 (to je neko od vas koji je naknadno trazio drugu), taj lik iz post expresa me je zvao i ja sam mu objasnio da je jedna majica (iako pise cena za dve koja je precrtana hemijskom pa pise 550).

Sto se ostalih tice kojima je stiglo manje isto ne znam sta da kazem, ja sam radio po spisku i po njemu, koji sam licno proverio, sve su majice poslate. Ako nesto nekom nije stiglo a trebalo je, ne znam sta da kazem osim izvinite.

Kao sto rekoh, ako neko ima neki predlog, neka se javi na pm ili mail, pa da vidimo sta se da uciniti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da vam kazem momci, evo spreman sam da cujem predloge. Sto se tice jedne porudzbine koja je bila za dve majice a stigla jedna, gde je promenjena cena sa 1100 na 550 (to je neko od vas koji je naknadno trazio drugu), taj lik iz post expresa me je zvao i ja sam mu objasnio da je jedna majica (iako pise cena za dve koja je precrtana hemijskom pa pise 550).

a ne ne, a ne ne ne ne.... NEEEEEEEE!!!!

jebo mater laki, znao sam da nece ispasti na dobro cim mi nisi odgovorio na pm.

znaci ja sam narucio 2 MAJICE, 2 MAJICE... RUR I REJV JEBENI. ali sam, kad sam slao podatke za postexpress REKAO: DA AKO JE MOGUCE, TU REJV MAJICU DOBIJEM U M VELICINI A NE U L, koja je prvobitno narucena! samo to..

mislim da mi nece biti svejedno da u 2 ture dobija majice, al dobro.. iskombinovacu nesto i poslati nekog da mi pokupi rejv majicu u bg-u.

i jebo mater, posaljete rur a ne majti rejv... :((((((

i plus mi buraz danas kaze, zvali te iz expressa kazu da je sve sredjeno, i da dobijas majicU u roku od 5 dana lol

:/

Bring It

Link to comment
Share on other sites

^Ovo se zove razbacivanje :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio tu proteklih nekoliko dana pa ne mogu sa sigurnoscu da ispratim desavanja, ali ono sto znam sigurno je:

- Immz (i još neki) su dobili 1 od 4 ili 1 od 2 ili slično majica iz prostog razloga što su naručili OMG, LOL, Pajser, Obvious i druge majice koje nismo radili u ovoj turi.

- Sto se Sinistera tiče, tvoja želja za M a ne L nije "neutralisala" narudžbinu za dve majice, tj. dve majice su lepo spakovane za tebe. Ne znam kako je došlo do toga da ipak dobiješ jednu, to će već morati Nenad. U slučaju da je naša greška i definitivno, ne brini se, niko nije ostao oštećen zbog RUR-a pa nećeš ni ti :)

Za ostalo, nemam pojma, valjda su ovo bile dve najveće "incidentne" situacije.

Link to comment
Share on other sites

cisto da kazem da je M majca za nekog od 189 i 85 kg ipak mala, valjda ovi sto su rekli da je dobra nisu uradili 50 sklekova u zivotu pa imaju sisice kao 12ogodishnji etiopljanin :P

inace stigle su maje, 3 komada 2k din... sad samo da vidim kome da ih poklonim, a tako su dooobreeeee :((

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cisto da kazem da je M majca za nekog od 189 i 85 kg ipak mala, valjda ovi sto su rekli da je dobra nisu uradili 50 sklekova u zivotu pa imaju sisice kao 12ogodishnji etiopljanin :P

inace stigle su maje, 3 komada 2k din... sad samo da vidim kome da ih poklonim, a tako su dooobreeeee :((

pa što uze M, čoveče božji?! lepo smo ti rekli da uzmeš xl :(

Link to comment
Share on other sites

Ti si G!!! naručio M?! Ne sećam se pravo da ti kažem, pa pitam.

Ovako - ko hoće Postexpressom majice, neka svoje kompletne podatke (Ime, prezime, adresa, poštanski broj i mesto i TELEFON) uz narudžbinu pošalje na PM Nenadu. Rekao bih vam da šaljete meni, ali neću biti tu opet od nedelje, pa nema poente. Imate fore od danas do nedelje da se prijavljujete, da bi Bole poslao te majice već u ponedeljak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...