Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Exi, dužnost mi je da te opomenem da ga manje zajebavaš.

VUDU TEBRA,MNOGO SI TI PUSTIO MUDA,SISAJ KARU I LET RUR TO BE RUR !

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbt koje znojenje. uspeo sam nekako da se izmuvam da se oshisham u sred srede :] sretjom nije bilo mnogo frke koje zahteva urgent razradu pa mi je bilo dopushteno inache bi bio tarzan za 2 nedelje kad se vratja frizerka :] ne znam kako mi vishe nije muka kompa, u proseku sam za njim po 12+ moratju da odmorim od istog kad dodjem gajbi :|

ne bih da mrachim, al ti fazoni otje pije netje pije samo sluti na jedno. pogotovo aspekt, 2 dana se smorila pa kao shtatje.. al kapiram, da ti je prvi put rekla da vishe nikad ne zheli da te vidi, a sada doshla sa istom prichom danas ti bi sve ovo prvo zaboravio. znam iz lichnog iskustva, al isto tako mogu da predpostavljam i shta tje biti. jedino shto mogu da kazhem je da se veza nikada ne podgreva (pogotovo duga), jer ukus vremenom postaje sve bljutaviji. al dobro to zavisi i od zheludca koji husa, mlad zheludac trpi sve :)

rekoh da netju da mrachim al ispade da upravo to radim .. sorry :(

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ti to vidish kao ispishavanje po sneshku, ja bih to nazvao savet ili mishljenje, al avaj ovde to ne postoji jer uvek kad odgovarash na nechiji post ti si mladji, a on stariji, ti manje znash, a on vishe, njegov kurac je tvrdji, a ti ni nemash kurac .. i naravno hejt, hejt, hejt.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

samo da se javnem, evo me u pressu za kompom. ovde je ludilo, odo' na kaiser chiefse, pa na jamiroquaia, onda vitalic i modeselektor. gnh. pusa :*

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

posle godinu i 8 meseci dosadi jedna riba voodoo. posebno sto smo se vidjali svaki dan.. par puta svaki dan ://

zadnjih par meseci je bila tu redje, bila je u subotici pa sam mogao da izlazim i sl, al dok je bila tu zapostavio sam bio drustvo kao papucar (ne kazem da mi je bilo lose)..

Pa to je ljubav matori! Daj boze da neko nekada zbog mene zapostavi drustvo... :/

@ Lesko

Jedino je moze spasti ako je bila u PMSu kad se tripovala..?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sisajte ga obojca.

Ja necu nigde.

:(

ti imaš sandru i radeon 4kojiveć!

@ Lesko

Jedino je moze spasti ako je bila u PMSu kad se tripovala..?

to izvlačenje na PMS za sopstvenu intelektualnu hendikepiranost je toliko jadno i ofucano da bih ovom prilikom želeo da predložim da betmen puca svakoj ribi koja pokuša takvu priču da proda po sred leve sise.

Link to comment
Share on other sites

to izvlačenje na PMS za sopstvenu intelektualnu hendikepiranost je toliko jadno i ofucano da bih ovom prilikom želeo da predložim da betmen puca svakoj ribi koja pokuša takvu priču da proda po sred leve sise.

Moguce da si u pravu.

btw, ova Zvezda je verovatno najlosiji fudbalski tim koji je ikada sklopljen!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Dosta sam dugo šarao svijetom

Samocu lijecio kvantitetom

Na putu sreo ljude, ranjene i lude

I više put' opecene

I u strahu nedorecene

Zato ne jebem više jeftini clichè

Da se samo o onoj pravoj piše

Pa zar nijedna pjesma, nijedan stih

Za onih milijun pogrešnih koje su bile tu

Kad nisam imao nju

Kad sam vikendom staj'o na rubu

I kad je nedjelja zjapila k'o crna rupa

Meni su neprave pružile ruku

I poljupcima odvukle do jutra

Nisu bile glupe, vjeruj mi

Svaka je znala

Kad nema velike ljubavi

Dovoljna je i mala

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...