Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno

od mamine [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

naspavao se kao car, izblejao uz pivo, gledao film, okacio set, ihaj, sad mogu miran opet u krpe.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Good fight , good night :D

Ma koji je vrh od veceri bio to je neverovatno \o/

laq noc !!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ajeeee kakvo akcijanjeeee

pravo sa shljake pod brzinski tush pa ondak pravac bg, uplata letovanja za kraj septembra sa nekom cicom, pa kupovina kupaceg sa tom istom cicom :P

a ona prava leni gde sam sashio 7 piv a na brzaka, solidan koncert brdo devojchica

pa pravac shabaja gde zakucam u pab i sretnem ortaka kojeg nisam video 5 godina i tako neku ekipu srednjoskolsku i tu padne josh koji bekz

a sutra opet od 7.00 rvanje sa stupidnim majstorima dough... dokle visheeeee

aj cao ;:)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam fin filmski maraton,sad mogu mirno da hrchem :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Origano,luk i papirka bi joj dodali na jachini,ja volim blage kajgane :)

a kachkavalj i salama su bash onako, "laka" hrana :))

E stvarno, i ja izvaljujem nema ljudi, svi prebegli na neko more. I grad prazan, i forum sa slabijom kolichinom postova :) Taman pravo vreme da se konsoliduju redovi i da docekamo septembar spremni i odmorni! :)

Link to comment
Share on other sites

uf, poceo sam da brljam na sljaci do jaja, moram sad da doublechekiram sve sto sam radio u poslednjih mesec dana..umor cini svoje, vreme je za odmor definitivno :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koliko meni prija ovako prazan beograd, ne mogu vam opisati. juče u pola tri sam od gajbe do kosovske stigao za 15 minuta, što mi se nije desilo, like, ever.

Link to comment
Share on other sites

ПЕЕЕЕЕТАААААААААААК!!!!!

:)))))))))))))))))))))

гледао сам јуче "Тамног витеза". Леџер, нек' му је лака земљица, објаснио за све паре. можда су обрти малко овер д топ, али филм је одличан. баш онако прљав и мрачан, какав би Готам и требало да буде.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Au ala mi je lose od spavanja , po prvi put sam morao da se odmorim od istog pre nego sto odem u grad :(

koje smece neverovatno...

A pre grada ofc doruchak

all hail burek \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, i ti ?

Meni se smrckao ekran kad sam bio u Diznilendu :)

Naručio sam novi preko neta .. 45 evra, skoro džabe! :) Ovde mi za popravku tražili 130 evra, mamu im jebem lopovsku.

Sad čitam i pišem poruke preko TV-a ... Beda

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, i ti ?

Meni se smrckao ekran kad sam bio u Diznilendu :)

Naručio sam novi preko neta .. 45 evra, skoro džabe! :) Ovde mi za popravku tražili 130 evra, mamu im jebem lopovsku.

Sad čitam i pišem poruke preko TV-a ... Beda

jbg smorio sam se opasno,ja ovde nabavio nov za 40e odo danas da mi menja najzak :(

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...