Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predpostavicu da si ih nakachio na integrisanu zvuchnu? ;)

yep... i bolje zvuchi matora linija na integrushi (ili na live, a mrzi me da stavljam live onda guzva u kompu ne moze da se hladi grafulja kako treba) nego 2.1 na integruhsi.... mada kada se pojacha stvarno je jako a tada te manje vishe boli dupe dal se sve cuje kkao treba... do polovine ne chujesh pola tonova jasno...

to bi bio epic fail :)

jbg onda sam epic fail master :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah ritualno the escapist , i dan osecam se ko nov posle vristanja od smeha :D

slusam neki relax pa na qnt

laq noc svima \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@formice :* ;)

nema na cemu djole

da si ti nama ziv i zdrav druze... sve ostalo dodje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sveze probudjen , malo da lurkujem po netu pa da jurim knjige za fax \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam danas glupo ustao :)) Bio sam u nekoj najdubljoj fazi sna i sanjao ne znam ni ja shta kada mi je zvonio alarm. I toliko me je razbudio u nekom najgorem trenutku, da prvo nisam mogao fizichki da ustanem jedno pola minuta a onaj alarm treshti, nervira me shto treshti ali jednostavno ne mogu da ustanem. I onda nekako ustanem, isključim alarm i vratim se i bacim na krevet. I ono, psihički sam super odmoran i ne spava mi se, ali fizički jednostavno ne mogu da ustanem. I tako sam čekao jedno 20 minuta da se opasuljim, iako mi se nije spavalo, niti sam mogao da zaspim. Čudno baš :)

yep... i bolje zvuchi matora linija na integrushi (ili na live, a mrzi me da stavljam live onda guzva u kompu ne moze da se hladi grafulja kako treba) nego 2.1 na integruhsi.... mada kada se pojacha stvarno je jako a tada te manje vishe boli dupe dal se sve cuje kkao treba... do polovine ne chujesh pola tonova jasno...

Pazi, z2300 generalno nisu "koncertni" zvuchnici. Za igre su keva, za filmove isto, za mp3ke naravno mogu da prodju za neku zhurku i to, ali od njih ne mozhes ocekivati da budu kao profi hi-fi sistem. To sto ti se cini da bolje zvuci stara linija, mozda je jednostavno bolje ekvilajzerski bila postavljena, ili prosto ima vecu "toleranciju" na tu integrushu zvuchnu. Sve u svemu, shteta je takve zvuchnike ne drzhati na nekoj boljoj zvuchnoj, nishta vishe :)

Link to comment
Share on other sites

i ja uplatio letovanje, egipat krajem septembra :)

nego zamislite ovu situaciju ja ostadoh zabezeknut :)

zaposlili smo momka da radi u proizvodnji u februaru, i dobio full platu odmah prijavljen sve, posao boza, fixno radno vreme, nista zahtevno... i covek hteo da ide na more i okej iako nije stekao zakonsko pravo na to, mi mu damo ceo odmor, isplatimo regres... i on se komotno ne pojavljuje na poslu u predvidjeno vreme! lol... nije se ni javio, NISTA! wtf, sta je ljudima danas koji kurac...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zaposlili smo momka da radi u proizvodnji u februaru, i dobio full platu odmah prijavljen sve, posao boza, fixno radno vreme, nista zahtevno... i covek hteo da ide na more i okej iako nije stekao zakonsko pravo na to, mi mu damo ceo odmor, isplatimo regres... i on se komotno ne pojavljuje na poslu u predvidjeno vreme! lol... nije se ni javio, NISTA! wtf, sta je ljudima danas koji kurac...

Strava stvarno. Mada, valjda mu se nije neshto desilo ozbiljno. Ako se samo smorio pa nece da radi, onda je to bash bezveze. Mada ako je radna knjizica kod vas, morace jednom da dodje :)) A i pored svega toga, stvarno covek da se zapita dal' kod nas stvarno nema toliko posla ili samo ljudi nece da rade.

Link to comment
Share on other sites

nego zamislite ovu situaciju ja ostadoh zabezeknut :)

zaposlili smo momka da radi u proizvodnji u februaru, i dobio full platu odmah prijavljen sve, posao boza, fixno radno vreme, nista zahtevno... i covek hteo da ide na more i okej iako nije stekao zakonsko pravo na to, mi mu damo ceo odmor, isplatimo regres... i on se komotno ne pojavljuje na poslu u predvidjeno vreme! lol... nije se ni javio, NISTA! wtf, sta je ljudima danas koji kurac...

Nece bre ljudi da rade, pa to ti je! Mi smo zaposlili dve konobarice, jedna koja je vec radila u lokalu pa bi zadrzala isti posao, a druga kojoj bi to "super odgovaralo, jer taman nema sta da radi, blizu joj je, treba joj lova". 30. jun, otvaramo ujutro, nijedna se ne pojavljuje, niti javlja na telefon niti ista.....

Drugi primer, oglasili smo konkurs za sekretaricu, javi se dvadesetak zena/devojaka, napravimo selekciju i u uzi izbor pozovemo njih deset. Samo su se cetiri pojavile.... Sta dalje reci...

@topic

Dobro jutro!

Link to comment
Share on other sites

Strava stvarno. Mada, valjda mu se nije neshto desilo ozbiljno. Ako se samo smorio pa nece da radi, onda je to bash bezveze. Mada ako je radna knjizica kod vas, morace jednom da dodje :)) A i pored svega toga, stvarno covek da se zapita dal' kod nas stvarno nema toliko posla ili samo ljudi nece da rade.

paz nije da se hvalim, ali stvarno vazimo za firmu koja je san za svakog radnika, zaposhljavamo na duze staze, sve okej i bez presije, bar tako pricaju ljudi u okruzenju... nazovemo roditelje da pitamo sta se desava, oni kazu ne znamo on ne zivi sa nama lol... a sto je najinteresantnije bio je sasvim okej radnik, bili smo bez ikakve zamerke na njegov rad... svasta stvarno.... nebitno, idemo dalje :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...