Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Formica

E, moj Marko...odvedi je na basket i slikaj je i zapreti da ces da okacis slike na forum ako ne bude bila dobra :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

asistentkinje su dobro :) plavusha se trudi (iako ponekad pomesha sta je nalog za placanje a sta racun/faktura :)) a crnku cu da menjam lol nece da nosi kratke suknje leti

@kali

za tebe nema fotke, opet cesh se isprskati po uvetu :P

@krukograndzord

u pravu si 100%, zaista treba samo tvrdo, al ja nemam tu slobodu josh uvek jer matori iako je u penziji visi mi tu kao dzigerica s vremena na vreme :) a on ti je emotivac kada su radnici u pitanju (pa makar ga i zajebali lol)

@qwerty

javi se kad promenish pol i ugradish silikone

formice, jbte, jesi li prevario ribu? ako nisi, shut u dupe, ne troshi se na takve likove

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@G

ne birini ti nista za mene i moje prskanje :D u krajnjem slucaju okaci zbog drugih ako neces zbog mene : D

Eto, to je ta socijalisticka internacionala i horizontalna povezanost radnih ljudi kojoj treba stremiti....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2. Cale joj je vojno lice.

iz isqstva?

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

poskidao albume billy idola, ima tu ok stvari.

smara me posao ovih dana, zubima bih kidao glave koliko sam nervozan tamo, i prvih chuku kad se vratim.

zvala me i ex neki dan da idem sa njom na more, na adu bojanu, gde mi se vetj nalazi brat. ali nekako sam izrachunao da je ona sociopata koja mozhe to more da mi pretvori u horor dramu, plus mi se nisu davale pare na to kad imam prechih stvari. sad se vetj tripujem lagano da sam trebao otitji na par dana iz smrdjivog grada, a i ovde mi u zvezdama neka maglina. nemam volje da se cimam za par stvari koje su me stigle. radije bih svima rekao da ga pushe, i otishao na more! mozhda i odem...

kul je shto mi se drugarica, sa kojom se nisam vidjao godinama, vratial sa nekog svog letovanja pa imam nekog novog za druzhenje. nije joj ni drushtvo loshe. nije dosadno makar.

moj dnevnik, 29. jul 2008.

Link to comment
Share on other sites

brate sta je to sa onim vukajlijom? otiso sam posle sto godina i skontam da moj 'taj rad' ima 6 za i 0 protiv glasova, a bio je tako gotivan, medju top8 sigurno:(

onda reko da se nije resetovalo nesto, al kurac, moja baba ima 200 komada. takodje, moje druge definicije se nisu resetovale. ono sto je zanimljivo je to sto za taj rad stoji samo moja definicija, o ljudi su posle sigurno nabacili jos 5-6.

me sad panda:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...