Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

^next [:D]

@topci:Probao sam da napravim FB,jebote nishta onde meni nije jasno xD

Samo mi shalju neke gluposti,te ovo te ono,mnogo mi konfuzno bre! :D

Majspejs je lakshi+ima vishe maloletnica= FTW

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koje su ljudi picketine, i meni su sto puta priredili istu stvar. budi covek, zovi i kazi necu vise da radim, da se pozdravimo, razduzimo, i dovidjenja. sve gola, lenja, picka do picke.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne treba mi strani kapital, trebaju mi ljudi sa bar malo obraza ... e al da coveku das regres i platu i odmor i on te pljune... nista ostaje nam samo da razglasimo kakav je po okolini lol

mladi direktori = josh mladje asistentkinje olololo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ja mislim da je problem u danasnjim suvise mladim direktorima!!!

јесте, Деда, у твоје време се знало ко пуши, а ко јебе. а ова данашња младеж...

проблем је, братемили, у јебеном Адаму који је послушао своје недотупавно ребро ономад.

previse smo tvrdi!

опуштено, смекшаћемо временом. сетно ћемо сањати о данашњој тврдоћи.

mladi direktori = josh mladje asistentkinje olololo

[:p][:p][:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne treba mi strani kapital, trebaju mi ljudi sa bar malo obraza ... e al da coveku das regres i platu i odmor i on te pljune... nista ostaje nam samo da razglasimo kakav je po okolini lol

treba ako soi dobar i ochesh da se shirish ;o)

a to za obraz je lol

ochekivati da ljudi samoinicijativno urade pravu stvar je protivno zakonima termodinamike ;o)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, malo kasnije...

nismo imali struje u firmi do malopre...hehehh...tek sad pocinje da se radi...kad smo vec kod rada...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Luka je cuo za marketing pre dva meseca i sad misli da moze sa jednim direktorom tako da prica, pffft.

A ovaj Kole lupa li lupa, izgleda da mu je danas takav dan.

Nego G!!!, je l' dobro rade poso te mlade asistentkinje?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ovaj G je veliki kurac ako mene pitate :D smarao nas je kako uzima mlade sekretarice bla bla kacice slike :D a ja jos nisam video te slike.....hocemo fap fap na G-ove sekretarice :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

smor :((

pre 4 dana, riba mi nekako nasla na ipodu slike sa bivsom ribom. ne znam kako su dospele tu, ali generalno to mi je bilo opusteno.

pre 2 dana, riba mi nasla na msn konvo istoriji, kako sam pricao sa jednim drugarom u USA o ribama u shkoli i tad sam joj kao objasnio da sam bio pJan i tako to.

sinoc, gledam ja folder My Chat Logs, i kazem, daj da obrisem ovo nacice. I aj kao valjda nece. Budim se ja i vidim nesto cudno... ona otvorila taj folder, i sve konverzacije od Januara postoje. I posto sam imao neke price sa proslom ribom ona sve procitala...

ne znam shta mi je chiniti... dosla je ovde -- ne znam da li mogu previse da se ljutim, ipak bi bilo glupo... a to shto je uradila je -- nemam reci

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zapitaj se sta ce ti devojka od koje moras da stitis privatnost.

na poslu raspad, smaram se sa nekim uvozima, sacuvaj me boze...ne znam sta cu da radim danas, mogao bih da ostanem gajbi neku muziku da sljakam malo, valjalo bi uzeti parica ako kanim putovati evropom ove jeseni.

@ stator

vaistinu rofl :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

formica .. mega glupo. ona bash nema shta da radi nego da tebe proverava..

@topik.. kad god da legnem ustanem posle 12h.. moram daT taj uslov.. moram .. moram.. ;] od sutra kretjem da uchim.. mada nznm shta pre.. koju knjigu pre da uhvatim.. svaka mi je neshto mnogolisnata.. dva bioloshka predmeta.. biohemija i engleski.. hmz.. sitnica..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

paz nije da se hvalim, ali stvarno vazimo za firmu koja je san za svakog radnika, zaposhljavamo na duze staze, sve okej i bez presije, bar tako pricaju ljudi u okruzenju... nazovemo roditelje da pitamo sta se desava, oni kazu ne znamo on ne zivi sa nama lol... a sto je najinteresantnije bio je sasvim okej radnik, bili smo bez ikakve zamerke na njegov rad... svasta stvarno.... nebitno, idemo dalje :)

mogu ja da radim kod vas dzi?

Link to comment
Share on other sites

E ako nekom riba na pocetku veze rovari po svemu zivome ili je :

1. Psiho

2. Cale joj je vojno lice.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...