Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako sam dozvolio da budem izvozan, pa to nema nigde [roflmao]

e moj urose.

idem u blok se napijem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

iz konteksta se da zakljuchiti da vozanje in question nije bilo ono na "biciklu smrti" nego nesto gore =o(

konachno zahladilo napolju...razmisljam dal da protegnem noge malo pre nego sto krene taj najavljeni nocni pljusak...

Link to comment
Share on other sites

kako sam dozvolio da budem izvozan, pa to nema nigde [roflmao]

e moj urose.

ajde to nego shto si propustio i cert godine mamlaze!

dolaze mi u avgustu, izgleda sestre iz hrvatske, koje nisam video tri godine, pa sam sav hepi iako cu ponovo izigravati telohranitelje zbog beogradskih dzukela

av av

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E jel isitna ono kad ti ne daju racun da dobijas sve sto si kupio za dzabe? Cuo sam da postoji takav zakon al ono, ne znam kako to ide u praksi. Sta kao, cekam racun (ne dajem pare odmah) i ako ne vidim racun onda kao kazem hvala dovidjenja ja necu da platim nisam dobio racun? Mislim uvek moze na brzinu da iskuca racun posle kad skonta da se zajebala, a ti to posle dokazi nekome.

Link to comment
Share on other sites

omg koji dan :D

upravo video da sam polozio 3/3 ispita :D

sreca sreca rados :D

( :D ® by kalimero )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

De si Militju, pozdravili te drugari sa exita, ostavio si super utisak totalnog strejtera!

koji drugari ? oni djej_gikovi sa gajbe ili oni djej_sad_tju_da_dobijem_epi_napad [:D] shto se nisi javio da se josh druzhimo ako smo svi toliko super bili [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E jel isitna ono kad ti ne daju racun da dobijas sve sto si kupio za dzabe? Cuo sam da postoji takav zakon al ono, ne znam kako to ide u praksi. Sta kao, cekam racun (ne dajem pare odmah) i ako ne vidim racun onda kao kazem hvala dovidjenja ja necu da platim nisam dobio racun? Mislim uvek moze na brzinu da iskuca racun posle kad skonta da se zajebala, a ti to posle dokazi nekome.

Pishe u zakonu, a cak i u dosta kafica/restorana (ja recimo sad mogu da se setim da stoji na OMV pumpi) - "ako niste dobili fiskalni isecak, niste duzhni da platite". Kako bi to tachno izveo u praksi ne znam, ali recimo - ti sedish negde, kao - "jel mogu da platim" i sad ako ti lik ne donese fiskalni i da ti / stavi na sto i kazhe "350 dinara" ti mozes da kazes "ja po zakonu ne moram ovo da platim" i "odesh". Sad on mozhe tad da kao ode na brzaka da kuca, ali tebe bole realno, kazhes mu "zovi policiju" jer ti nije dao racun u pocetku, ti nema tu sta posle da dokazujesh. Naravno, pitanje je dal' neko hoce da se cima za 350 dinara oko toga.

Link to comment
Share on other sites

Pishe u zakonu, a cak i u dosta kafica/restorana (ja recimo sad mogu da se setim da stoji na OMV pumpi) - "ako niste dobili fiskalni isecak, niste duzhni da platite". Kako bi to tachno izveo u praksi ne znam, ali recimo - ti sedish negde, kao - "jel mogu da platim" i sad ako ti lik ne donese fiskalni i da ti / stavi na sto i kazhe "350 dinara" ti mozes da kazes "ja po zakonu ne moram ovo da platim" i "odesh". Sad on mozhe tad da kao ode na brzaka da kuca, ali tebe bole realno, kazhes mu "zovi policiju" jer ti nije dao racun u pocetku, ti nema tu sta posle da dokazujesh. Naravno, pitanje je dal' neko hoce da se cima za 350 dinara oko toga.

Da naavno da se nece niko cimati za 350 dinara, a sta ako odem u butik neki nakupujem stvari i ne dobijem racun, onda bi mi 100% zvali policiju, i sta onda, kome ce verovati? jedino da se snimi cela situacija :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ja verujem da bi panduri imali neku "svest" o tome da ce privatnici biti na fazon APP odnosno prvo ti samo kazhu koliko je, i onda ti neces da platish i oni ti daju fiskalni, a ako platish stave sebi u dzep. Tako to rade, nema tu mudrolije. Naravno, onda bi ti na taj fazon mogao da idesh okolo i uzimash stvari i pricas "nisu mi dali racun" ali inspekcija koja bi dosla u tom trenutku mogla bi da recimo izvrshi analizu stanja pa vide da li si jedini koji nije dobio racun (znachi mozda lazes) ili recimo imaju manjak od 30 pari farmerki na lageru u odnosu na stanje u kasi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...